instagram
en
pl
home

arena DESIGN to jedyne w Polsce miejsce spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

Wydarzenie skierowane jest do:

  • projektantów i architektów wnętrz przedstawicieli branży kreatywnej
  • miłośników designu
  • osób poszukujących nowych materiałów i rozwiązań technologicznych
  • studentów szkół wyższych o profilu artystycznym i technicznym

l1.JPG

Termin XI. edycji arena DESIGN: 12-15 marca 2019

l1.JPG

Nasze wydarzenie to wyjątkowa przestrzeń

FORUM - gdzie odbywają się wykłady i konferencje prowadzone przez polskich i zagranicznych ekspertów;

wystawa TOP DESIGN - przestrzeń, gdzie zaprezentowane są produkty marek będących finalistami konkursu TOP DESIGN award;

EDUKACJA- miejsce, gdzie młodzi, zdolni projektanci prezentują swoje prac

Wystawa VIVA light - prezentacja nowatorskich produktów, materiałów i technologii w spójnej formule wystawienniczej, której elementem spajającym całą wystawę jest światło

• Wystawa gościa specjalnego - przestrzeń, gdzie prezentowane są projekty gościa specjalnego

•  ATRIUM - to przestrzeń, gdzie będziecie mogli odpocząć, spotkać się ze znajomymi, podładować telefon, przeczytać branżową prasę, a także napić się pysznej kawy lub herbaty.

l1.JPG

Wystawa VIVA light

Wystawa VIVA light od czterech lat towarzyszy arenie DESIGN. W trakcie wystawy prezentowane są nowatorskie produkty, materiały i technologie w spójnej formule wystawienniczej. Motywem przewodnim i głównym czynnikiem spajającym wystawy jest światło, które jest nierozerwalnie związane z odbiorem przestrzeni, kształtów, kolorów, faktur i materiałów.

Na ekspozycji pełnej niuansów wykończeniowych prezentowane są lampy dekoracyjne wykonane z awangardowych materiałów lub do produkcji których zastosowano najnowszą technologię. Wystawa demonstruje także, jak światłem można kreować przestrzeń w zależności od naszych życzeń lub potrzeb, jak ono wpływa na atmosferę wnętrz, a w związku z tym na nasze odczucia i nastroje.

Wystawy kierowane są głównie do architektów, projektantów wnętrz i inwestorów; będą punktem spotkań, konsultacji, wymiany i upowszechniania wiedzy mającej na celu budowanie świadomości związanej z jakością, specyfiką i możliwościami zastosowań nowych produktów oraz techniki świetlnej. Wszystkim odbiorcom pragniemy pokazać piękno światła i podzielić się z nimi naszą pasją.

www.vivalight.pl

l1.JPG

Wydarzenia towarzyszące

Wydarzeniu arena DESIGN będą towarzyszyć największe w kraju targi z branży meblowej - targi MEBLE POLSKA oraz targi wyposażenia wnętrz HOME DECOR.

l1.JPG

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact