instagram
en
pl
home

Tutaj znajdziesz listę miejsc, które będziesz mógł odwiedzić oraz informacje o ofercie, którą specjalnie z myślą o Tobie przygotowali nas partnerzy!

1. Restauracja MUGA

Adres: ul. Krysiewicza 5, 61-825 Poznań

www.restauracjamuga.pl

Opis: Położona w bezpośredniej okolicy poznańskiego Starego Rynku restauracja MUGA jest idealnym miejscem spotkań osób, które cenią sobie dobrą i dopracowaną kuchnię. Gościom proponuje autorskie kreacje uwzględniające sezonowość oraz europejskie trendy. Szczególna uwaga skupiona jest na estetyce podania i harmonijnym łączeniu smaków, dzięki czemu posiłek w MUGA staje się ucztą dla wszystkich zmysłów.

Oferta: 10% rabatu na całe menu

2. Casa de Vinos

Adres: ul. Krysiewicza 5, 61-825 Poznań

Opis: Połączone z restauracją MUGA.  W swoim portfolio posiada ponad 300 etykiet win z całego świata .

Oferta: 10 % rabatu na całe menu

3. Hotel PURO

Adres: ul. Stawna 12, Poznań

Opis:  Puro Poznań to eklektyczny miks nowoczesnego wzornictwa, wyselekcjonowanych dzieł sztuki i dekoracji. Hotel zlokalizowany jest w sercu Starego Miasta, w obrębie dawnej dzielnicy żydowskiej i w niedalekiej odległości od Starego Rynku i najważniejszych zabytków, sklepów, restauracji i kawiarni.

Oferta: welcome drink do zamówienia gastronomicznego powyżej 50 zł

4. Restauracja NIFTY No. 20

Adres: ul. Stawna 12, Poznań

www.niftyno20.pl

Opis: NIFTY No. 20 to restauracja, kawiarnia i bar w jednym. Proponuje międzynarodową kuchnię we współczesnym wydaniu urozmaiconą lokalnymi akcentami. Tutaj poczujesz się swobodnie i rozsmakujesz się w autorskich interpretacjach klasycznych dań oraz drinków. Eklektyczny wystrój, opierający się na niezwykłej kolekcji talerzy z różnych stron świata, jest tłem dla spotkań towarzyskich, biznesowych, jak również wydarzeń kulturalnych.

Oferta: welcome drink do zamówienia gastronomicznego powyżej 50 zł

5. Dark Restaurant®

Adres: ul. Garbary 48, 61-869 Poznań

www.darkrestaurant.pl

Opis: Dark Restaurant® to miejsce, w którym wszystko odbywa się w całkowitej ciwemności. Restauracja dla ludzi otwartych na nowe doznania, ciekawych świata i odważnych. Dark Restaurant® to restauracja jak każda, która jednak szczególnie wyostrza zmysły smaku, węchu i słuchu. A wszystko za sprawą ciemności, w której przychodzi gościom przebywać. Klasyczne i wyszukane potrawy, smakują inaczej, zwłaszcza gdy są zagadką.

Oferta:  specjalnie przygotowane menu składające się z przystawki, dania głównego w cenie 60zł\os.

6. Vine Bridge new polish cuisine

Adres: ul. Ostrówek 6, 61-122 Poznań

www.vinebridge.pl

Opis: Vine Bridge proponuje dania oparte na produktach regionalnych, przygotowane tradycyjnymi metodami z wykorzystaniem innowacyjnych, współczesnych technologii. Inspiracją do ich powstania była fascynacja Ziemią i Jej historią, smakami i zapachami z nią związanymi, podróżami. Także przekonanie, że bogactwo kulinarnych doznań kryje się również w tym, co najprostsze i najbliższe. Restauracja proponuje dania w nowoczesnej, autorskiej formie inicjującej new polish cuisine z wykorzystaniem naczyń przygotowanych specjalnie dla Vine Bridge.

Oferta:  25% rabatu na całe menu z wykluczeniem napojów. Wymagana wcześniejsza rezerwacja!

7.  GARDENcity

Adres: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Głogowska 14, 60-101 Poznań

www.gardencity.mtp.pl

Opis: Pięć designerskich restauracji w Pawilonie 15. MTP. Każde wnętrze powstało w odmiennej stylistyce i w subtelny sposób nawiązuje do natury: ognia, kryształu, powietrza, wody i piasku. Restauracja specjalizuje się w nowoczesnej kuchni polskiej z akcentami francuskimi oraz śródziemnomorskimi.

Oferta: Gości Sali Kryształu zapraszamy do zabawy zmysłami (wzrok, węch, a przede wszystkim smak). Zadanie polega na rozpoznaniu 3 tajemniczych składników, z których składa się deser Szefa Kuchni - 1 składnik – 10 % rabatu; 2 składniki – 20 % rabatu; 3 składniki – 30 % rabatu; Oferta obecjmuje zestaw, na który składa się kawa i deser w cenie 30,00 zł.

8. CK ZAMEK

Adres: Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań

www.ckzamek.pl

Opis: Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu to jedna z największych instytucji kultury w kraju. Każdego roku odbywa się w nim 2500 wydarzeń, które prezentują i stymulują rozwój najciekawszych zjawisk kultury. W przestrzeniach ZAMKU przenikają się i wzajemnie dopełniają sztuki wizualne, teatr, film, muzyka i literatura.

Oferta: normalny bilet wstępu na wystawę "Złe kobiety" w cenie biletu ulgowego, 20% zniżki na koncert Wacław Zimpel & Saagara (Polska/Indie) z cyklu JazZamek.

UWAGA: jednej osobie przysługuje możliwość zakupu maks. 2 biletów ze zniżką na każde wydarzenie.

9. Galeria Miejska Arsenał

Adres: Stary Rynek 6, 61-772 Poznań

www.arsenal.art.pl

Opis: Galeria Miejska Arsenał jest samorządową instytucją kultury, której organizatorem jest Urząd Miasta Poznania. Siedziba Galerii mieści się w samym sercu miasta, na Starym Rynku. Arsenał prowadzi działalność wystawienniczą i wydawniczą, organizuje spotkania edukacyjne. Wśród wielu celów działalności Galerii jest także misja rozpoznania i badania środowiska artystycznego Poznania, którą Galeria realizuje poprzez współpracę z rozmaitymi instytucjami artystycznymi, działającymi w strukturach rządowych i samorządowych, ale także z organizacjami pozarządowymi lub tymi o zgoła nieformalnym charakterze. Tym samym Galeria Arsenał służy jako platforma wymiany artystycznej między twórcami z różnych środowisk oraz ich odbiorcami.

Oferta: wystawy: Piotrowicz. Arka; Mariusz Kruk, Pion – wstęp wolny; Fotoplastykon Poznański – bilety ulgowe w cenie 2 zł

10. Galeria Wnętrza

Adres: ul. Wolnica 7/8, 60-101 Poznań

www.galeria-wnetrza.pl

www.galeria-wnetrza.archiexpo.com

Opis: Galeria Wnętrza to studio z historią, gdzie od wielu lat powracają stali klienci. Powstała z fascynacji światowym wzornictwem. Jest autoryzowanym salonem sprzedaży uznanych marek europejskich oraz biurem projektowania wnętrz. Pracujemy z wyselekcjonowanymi przez lata doświadczeń markami, za którymi przemawiają: tradycja rękodzieła, nagrody za wzornictwo ale przede wszystkim jakość. Kuchnie PoggenPohl i Alno, meble Ligne Roset, Molteni, Moroso, Living Divani, drzwi, systemy przesuwne, biblioteki i garderoby Rimadesio, oświetlenie Artemide, Flos, Brokis, Vibia, Foscarini to obiekty najwyższej próby z sygnaturą projektantów, które gwarantują ponadczasowość naszych realizacji. Każdego dnia na nowo podejmujemy wyzwanie obsługi pasjonatów kreujących swoje otoczenie ze szczególną klasą.

Oferta: Galeria Wnętrza w dniach 14.03-18.03 oferuje 20% rabatu na wszystkie kolekcje kuchni, mebli i oświetlenia i 15% w dniach 01.03-01.04. To świetna okazja do uzupełniania swojej domowej kolekcji designu w ponadczasowe i eleganckie przedmioty.

W czwartek 16.03.2017 od g.19.00 zapraszamy wszystkich pasjonatów pięknego oświetlenia na cocktail party w salonie Galeria Wnętrza. Szykujemy dla Państwa spotkanie z kolekcjami Brokis, Artemide i Labra. Tematem wieczoru będą... Czechy! Podczas wieczoru rozlosujemy wiele pięknych nagród, zapraszamy koniecznie.

UWAGA: liczba miejsc ograniczona, uprzejmie prosimy o zgłoszenie mailowe na adres: poznan@galeria-wnetrza.pl; na potwierdzenie czekamy do 13-tego marca br.

11. Galeria NOTI

Adres: ul. 23 Lutego 14/16, 61-742 Poznań

www.noti.pl

Opis: W firmie NOTI design postrzegamy jako świadome projektowanie, w którym funkcja, potrzeby i styl życia przyszłego użytkownika, a także jakość materiałów i ręcznie wykonanego produktu tworzą harmonijną całość. Tworzymy meble o ponadczasowej, prostej i eleganckiej formie. Wszystkich pasjonatów designu i kreatorów przestrzeni zapraszamy do odwiedzenia Galerii NOTI

Oferta: Galeria NOTI w dniach 14.03-17.03 oferuje 20% rabatu na wszystkie kolekcje mebli NOTI.

12. BALMA Salon Firmowy Poznań

Adres: ul. Głogowska 157, 60-126 Poznań

www.balma.pl

Opis: Fabryka Mebli Balma SA przez 39 lat doświadczeń na polskim rynku wypracowała pozycję niekwestionowanego lidera. Łącząc najwyższej klasy design z osiągnięciami współczesnej nauki oferuje kompleksowe rozwiązania dla biur dużych i małych. Produktywność, efektywność, innowacja - wszystko to znajdziecie Państwo w szerokiej ofercie mebli biurowych Balma.

Oferta: Salon BALMA w dniach 14.03-17.03 oferuje 20% rabatu na wszystkie kolekcje mebli BALMA.

..........................................................................................................................................................................

PUNKTY, KTÓRE BIORĄ UDZIAŁW AKCJI, ALE ICH ODWIEDZENIE NIE JEST PREMIOWANE PIECZĄTKĄ

13. Projekt Kuchnia

ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań

Opis: Projekt Kuchnia to efekt połączenia pasji i marzenia. Stworzyliśmy miejsce łączące slow food i design. Lata 60-te, otwarta kuchnia, ekologiczne jedzenie, fajna obsługa oraz domowa atmosfera to główne cechy tego miejsca. Nasze motto - zdrowo, prosto i nowocześnie. Tak by wspólne jedzenie stawało się ekscytującym i odkrywczym doświadczeniem. Jakość potraw, design i edukacja są dla nas równie ważne.

Oferta: 10 % na dania z karty

14. Concordia Taste

ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

rezerwacja stolików: restauracja@concordiataste.pl, tel. 61 667 44 19

Opis: Doskonałe, lokalne menu 5 minut od MTP, unikalne wnętrze i idealne miejsce spotkań – to nasze główne zalety. Autorska restauracja Concordia Taste to część centrum designu Concordia Design i choćby dlatego nie jest to „zwyczajna” restauracja. Niezwyczajne jest wnętrze – ponad 100-letnie, ale nowoczesne; postindustrialne, ale przyjazne; przestrzenne, ale przytulne. Stawiamy na polski design. Sercem restauracji jest zaprojektowana przez Studio Rygalik mobilna stacja kulinarna FoodLab, goście siedzą przy stołach Mebli VOX, a w strefie chillout na kolorowych pufach Paged. Aranżacja wnętrza też jest jedyna w swoim rodzaju – co kilka tygodni projektują ją i zmieniają studenci poznańskiej School of Form. Najbardziej niezwykłe jest jednak nasze menu i to jest główny powód, dla którego warto nas odwiedzać! Zapraszamy!

Oferta: Na hasło MIASTO ŻYJE DESIGNEM proponujemy lampkę wina gratis do każdego dania głównego.

15. Restauracja Chwila, Kuchnia i Wino

ul. Kasprzaka 13/1. 60-236 Poznań,

tel: 786 222 058

Opis: Celebrujemy życie i jego smaki w każdej postaci, bo wiemy że nie ma nic ważniejszego i piękniejszego. Chwila to miejsce tworzone z myślą o wszystkich, którzy są smakoszami życia i uwielbiają smaki i aromaty. Niech to będzie Twoja Chwila na odpoczynek od codziennego pędu.

Oferta: 10 % na wszystkie dania z karty menu.

16. Restauracja The Time Concept by Mielżyński

ul. Młyńska 12, 61-730 Poznań

www.mlynska12.pl

Opis: Młyńska12 jest miejscem łączącym w sobie klimat zabytkowej kamienicy z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Zaprojektowana i odrestaurowana według najwyższych standardów architektury i designu, pretenduje do miana biznesowego serca Poznania. Wnętrza kamienicy Młyńska12 kryją w sobie nie tylko powierzchnie biurowe i 12 sal konferencyjnych, ale również rozbudowane zaplecze kulinarne, w skład którego wchodzi m.in. restauracja The Time Concept by Mielżyński, Kantyna12, Studio Kulinarne Deck_12, Cigar Room & Whisky Bar, Ground Winery oraz koncept którego otwarcie świętować będziemy w kwietniu - wino na kieliszki.

Oferta: Degustacja win i tapasów portugalskich w restauracji The Time Concept by Mielżyński. Wina selekcjonowane przez sommelierów oraz tapasy przygotowywane przez mistrza tapasów - Sylwestra Kościuka. Oferta promocyjna na portugalskie wina i tapasy dla uczestników akcji: "Miasto żyje designem": -20%

UWAGA:  z ofery można skorzystać powołując się na hasło "Miasto Żyje Designem" albo okazując pobraną ulotkę dedykowaną projektowi z CIM albo Biura Obsługi Targów!