en
pl
home

Odkryj urok Poznania i wyrusz na szlak miejskich zmysłów!

Zachęcamy do uthumbnail_miasto-zyje-designem_rgb.jpgdziału w projekcie „Miasto żyje designem”, który towarzyszy tegorocznej edycji areny DESIGN i nawiązuje do motywu przewodniego wydarzenia tj. SENSES.  Z tej okazji wspólnie z  Miastem Poznań i przy dużym zaangażowaniu poznańskich instytucji kultury, a także podmiotów prywatnych takich jak hotele, restauracje i meblowe showroomy przygotowaliśmy miejski szlak zmysłów. To ścieżka, która zachęci Was do odkrycia uroków miasta i pozwolił odwiedzić te miejsca w Poznaniu, które popularyzują polskie i europejskie wzornictwo albo swoją ofertą wpisują się w motyw przewodni tegorocznej areny DESIGN.  I co najważniejsze – specjalnie dla gości targowych przygotowały zniżki na swoje usługi albo udostępniły miejsca, do których na co dzień nie można zajrzeć!

Na początek ...

  • Sprawdź przygotowaną ofertę – zajrzyj do aplikacji Qpony i odszukaj folder "Miasto Żyje Designem", w którym znajdziesz wszystkie oferty zniżkowe przygotowane przez partnerów; listę partnerów, którzy biorą udział w projekcie publikujemy także w osobnej zakładce na naszej stronie.
  • Zlokalizuj punkty na mapie i wybierz te, które Ciebie najbardziej interesują
  • Jeśli chcesz skorzystać nie tylko z oferty zniżkowej, ale także wziąć udział w konkursie zbieraj pieczątki w miejscach, które biorą udział projekcie; kartę konkursową możesz zostawić w kasach targowych, a my te na których będzie ich najwięcej wymienimy na atrakcyjne nagrody

Kiedy zaczynamy?

Akcja realizowana będzie w dniach 14-19 marca br. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Must know

  • Ulotki z listą z miejsc, które tworzą szlak miejskich zmysłów będziesz mógł pobrać z Centrum Informacji Miejskiej albo z Biura Obsługi Targów; tam znajdziesz też praktyczną mapę, która pokaże Ci jak wykorzystać wolny czas w Poznaniu!
  • Kupon, na którym możesz kolekcjonować pieczątki znajduje się także na ulotce
  • Miejsca, które biorą udział w projekcie znajdziesz też w aplikacji Qpony (dedykowany folder "Miasto żyje Designem")
  • Wszystkie punkty, które biorą udział w akcji będą specjalnie oznakowane. Na pewno trafisz tam bez problemów!

 

Jak zgarnąć dodatkowe nagrody?

  • Pieczątki, które z takim poświęceniem kolekcjonowałeś można wymeinić na nagrody. Szczegóły wkrótce!

 

Projekt zrealizowany we współpracy z Miastem Poznań.

thumbnail_logo_poznan_pl_rgb_bz.jpg