en
pl
home

Znamy termin areny DESIGN 2018!

Blog targów MEBLE POLSKA, Home Decor i arena DESIGN w przyszłym roku odbędzie się w dniach 6-9 marca 2018 r.

więcej

Poznań zmienia przestrzeń miejską

Zadaszone targowisko na planie koła z dogodnym dojazdem i miejscem dla dostaw, skwer z placem zabaw z kontekstem afrykańskim i miejsce na przykawiarniane ogródki - już wkrótce Rynek Łazarski przejdzie całkowitą metamorfozę. Miasto zaprezentowało koncepcję, która zwyciężyła w konkursie na wizję rewaloryzacji tej przestrzeni.

więcej

Obejrzyj krótki wywiad z Constantinem Wortmannem

- Najtrudniejsze w procesie projektowym jest zawsze to, by w finalnym produkcie odzwierciedlony był nasz pierwotny pomysł - mówi Constantin Wortmann w rozmowie z MTPtv.

więcej

Wystawa projektów studia Doshi Levien na arena DESIGN

Nipa Doshi nie tylko poprowadziła wykład inaugurujący arenę DESIGN. W trakcie wydarzenia można było obejrzeć także wystawę najpopularniejszych projektów londyńskiego studia Doshi Levien.

więcej

Galeria zdjęć z arena DESIGN 2017

arena DESIGN to szereg ciekawych wystaw i wykładów, ale także warsztaty tematyczne i spotkania biznesowe. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

więcej

Obejrzyj krótki wywiad z Nipą Doshi!

- Piękna należy szukać w miejscach, w których nie spodziewamy się go znaleźć - nieważne czy jesteś na ruchliwej ulicy i widzisz kolorowy autobus, czy podziwiasz piękną, modernistyczną architekturę Sao Paulo. Ja właśnie w taki sposób znajduję inspiracje - mówi w rozmowie z MTP tv Nipa Doshi, gość specjalny arena DESIGN 2017.

więcej

Jutro w strefie FORUM: wszystko o aspektach prawnych wzornictwa

17 marca 2017 r. o godz. 12:00, w ramach arena DESIGN swoją prelekcję pt. „Prawne aspekty ochrony wzornictwa przemysłowego na podstawie prawa polskiego oraz unijnego” wygłosi adw. Maria Gutowska-Ibbs z Kancelarii WKB Wierciński Kwieciński Baehr – ekspert w zakresie prawa własności intelektualnej i TMT.

więcej

Constantin Wortmann odsłonił swój najnowszy projekt!

Na wystawie VIVA light 2017 odsłonięto najnowszy projekt Constantina Wortmanna stworzony dla marki NEXT. Kolekcja lamp BLUBB wykonanych z dmuchanego szkła pokazywana jest po raz pierwszy na świecie. Lampy powstały w polskiej hucie szkła przy ścisłej współpracy z projektantem.

więcej