instagram
en
pl
home

DEANTE przedstawia klejnoty do stylowej kuchni

Wzorzyste szkło i naturalny granit to połączenie, które daje wiele możliwości kompozycyjnych. Teraz kolekcja Capella marki Deante powiększyła się o luksusową linię Precious, która przyciąga uwagę efektownym i szlachetnym wzornictwem.

więcej

Mikomax Smart Office: Potrzeba więcej miejsc do pracy indywidualnej

Sposób pracy dynamicznie ewoluuje, stawiając w centrum zainteresowania potrzeby i oczekiwania pracownika. Nic dziwnego, badania pokazują, że rośnie grupa osób, które decydują się na zmianę pracodawcy, szukając nie tylko lepszego wynagrodzenia czy możliwości rozwoju, ale też stawiając na komfort pracy.

więcej

Innowacyjny Schattdecor: sukces osiąga ten, który się wyróżnia

Od kilku lat obserwujemy w branży meblowej rosnące zapotrzebowanie na różnorodność oferty wzorniczej. Coraz mocniejszy jest też trend indywidualizacji wnętrz. Wpływa to na rozwój w zakresie produkcji papierów dekoracyjnych i folii z efektami synchronicznymi i efektem głębokiego matu.

więcej

PROFILC to kolejny wystawca arena DESIGN!

PROFILC to firma rodzinna powstała z zamiłowania do filcu. Od lat dostarcza na polski rynek wysokiej jakości tkaniny filcowe oraz gotowe produkty tworzone z pasją i według wizji klientów. - Nie boimy się wyzwań, a swoje produkty stale doskonalimy wykorzystując najnowsze, precyzyjne maszyny dające nieograniczone pole do tworzenia indywidualnych projektów - mówią przedstawiciele marki.

więcej

Talukko: polski design o najwyższej jakości wykonania

Talukko to nowa marka na polskim rynku z ambicjami podboju Europy. Choć firma zadebiutowała niedawno to jej projekt - mebel z kolekcji Koobik znalazł się w finale konkursu TOP DESIGN award 2017.

więcej

Znamy produkty, które powalczą w finale konkursu TOP DESIGN award 2018

Wyróżniają się formą, są ergonomiczne i dobrze zaprojektowane – takie produkty wybrało jury do drugiego etapu konkursu TOP DESIGN award 2018. Wszystkie będzie można obejrzeć w dniach 6-9 marca br. na specjalnie przygotowanej wystawie w pawilonie nr 5 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

więcej

Zacznij od wnętrz w Poznaniu!

Ponad 1300 marek i 12 pawilonów o powierzchni blisko 70.000 m2 – tak w skrócie prezentuje się największe wydarzenie wnętrzarskie w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbędzie się w Poznaniu od 6 do 9 marca 2018. Blok targów Home Decor, Meble Polska i arena DESIGN odwiedzi 25.000 profesjonalnych zwiedzających z ponad 50 krajów.

więcej

Jubileuszowa edycja arena DESIGN z marką Ligne Roset

Mija 10 lat odkąd Międzynarodowe Targi Poznańskie po raz pierwszy zorganizowały arenę DESIGN. Uczestnicy pokochali wydarzenie za jego różne elementy - m.in. też za spotkania ze światowej sławy projektantami. Inaugurujący jubileuszową edycję wykład poprowadzi wyjątkowy duet: Patrice Bert i Christian Werner. Obaj współpracują z marką LIGNE ROSET.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact