instagram
en
pl
home

Współtwórz z nami arena DESIGN 2018!

Tylko do końca listopada zgłoszenie uczestnictwa w arena DESIGN w roli wystawcy objęte jest specjalną ofertą cenową.

więcej

Sto lat polskiego designu - wystawa, którą musicie zobaczyć!

Kiedy były w powszechnym użyciu, nikt nie myślał o tym, że trafią do muzealnych gablot. Ptasie Mleczko, gumowe kółko Ringo, meble Knothego i Modzelewskiego, szkła Horbowego, porcelana z Ćmielowa i dziecięce zabawki z drewna – to przykłady z ponad 100 projektów, które znalazły się na wystawie prezentującej dorobek polskiego wzornictwa i grafiki. Wystawa w School of Form będzie otwarta dla zwiedzających już od 16 listopada, w siedzibie uczelni przy ul. Głogowskiej 18 w Poznaniu (MTP, hala nr 1).

więcej

Wystawa studentów Uniwersytetu Artystycznego na MTP

W pawilonie 1 będzie można obejrzeć najlepsze prace dyplomowe Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu zgłoszone na Konkurs im. M. Dokowicz. Wernisaż wystawy głównej i gala wręczenia nagród odbędzie się 10 listopada 2017 roku o godzinie 18.00.

więcej

TOP DESIGN award 2018: konkurs na najlepiej zaprojektowany produkt

Dobrze zaprojektowane, funkcjonalne, ergonomiczne i w ciekawej formie – takie są produkty nagrodzone w dotychczasowych konkursach TOP DESIGN award. Podczas jubileuszowej edycji arena DESIGN, która odbędzie się w dniach 6-9 marca 2018 r. jury wybierze kolejnych laureatów. Na zgłoszenia konkursowe organizatorzy czekają do 30 listopada br.

więcej

Meble miejskie Pawła Grobelnego dla dzielnicy La Defense nagrodzone prestiżową nagrodą we Francji

La Defense to ważny punkt na mapie Paryża oraz jedna z najbardziej znanych na świecie dzielnic biznesowych. To tutaj bije finansowe serce całej Francji, tutaj znajdują się siedziby największych korporacji na świecie i największe francuskie firmy. To właśnie dla tej dzielnicy rok temu meble miejskie zaprojektował polski projektant Paweł Grobelny. W tym roku otrzymały one prestiżową nagrodę dla projektów w kategorii przestrzeni publicznej.

więcej

Zobacz makietę Poznania w 3D!

Największa na świecie makieta miasta powstała właśnie w Poznaniu! Wykonana jest w technologii druku 3D i będzie ją można zobaczyć w dniach 3-5 listopada w Concordia Design.

więcej

Portal ładnydom.pl będzie pisał o arena DESIGN!

Kolejnym partnerem medialnym arena DESIGN 2018 został portal Ladydom.pl.

więcej

Zapraszamy na FURNISHOW

Szukasz meblowych i wnętrzarskich nowości i inspiracji? Odwiedź Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW, które odbędą się od 26 do 28 października w Warszawie, w Centrum EXPO XXI.

więcej