instagram
en
pl
home

Jubileuszowa edycja z portalem PLN DESIGN

Portal PLN DESIGN objął patronatem medialnym 10.edycję arena DESIGN.

więcej

Warsztaty Renowacji Mebli podczas Rodzinnego Weekendu

Jeżeli chcesz nauczyć się jak tchnąć nowe życie w zapomniany mebel, przyjdź koniecznie na targi Hobby podczas Rodzinnego Weekendu na targach i zapisz się na warsztaty organizowane przez Akdesign!

więcej

Projektowanie to zabawa! VII edycja Fesitwalu Designu i Kreatywności Ene Due De

18 września startuje w Concordii Design VII edycja Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci Ene Due De. Tym razem tematem wydarzenia jest po prostu nieskrępowana, nieograniczona, wspólna zabawa! Wierzymy, że to ona jest źródłem dziecięcej kreatywności i pomysłowości i to ona pomaga poznać i oswoić otaczający nas świat.

więcej

Już jest! Folder arena DESIGN 2018

Jubileuszowa edycja arena DESIGN odbędzie się w dniach 6-9 marca 2018 r. Już dziś zachęcamy do zapoznania się z folderem promującym przyszłoroczne wydarzenie.

więcej

arena DESIGN 2018 powstanie według pomysłu Marii Jeglińskiej

Organizatorzy arena DESIGN po raz kolejny powierzyli zadanie aranżacji przestrzeni wydarzenia Marii Jegliśnskiej.

więcej

arena DESIGN 2018: porozmawiajmy o pokoleniach

W 2018 arena DESIGN będzie obchodziła swój jubileusz. Motywem przewodnim 10. edycji wydarzenia będą GENERATIONS/POKOLENIA. Będziemy rozmawiać m.in. o tym, jak w świecie wzornictwa korzystać z doświadczenia i dorobku starszych oraz jak wykorzystać wizję i kreatywność młodych. Na Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszamy w dniach 6-9 marca 2018 r.

więcej

Zaprojektują małą architekturę dla mieszkańców Poznania

W Poznaniu trwa trzecia edycja międzynarodowych warsztatów projektowych Mood for Wood, które organizowane są przez poznański oddział SARP we współpracy ze stowarzyszeniem Kolektyw 1a. W tym roku kolejne 5 obiektów małej architektury wzbogaci przestrzeń stolicy Wielkopolski. Warsztaty będą trwały do 12 sierpnia.

więcej

Plakat arena DESIGN zgłoszony do 21st International Fair Poster Competition

Plakat zapowiadający 9. edycję arena DESIGN bierze udział w ogólnoświatowym konkursie!

więcej