en
pl
home

Ławka polskiego projektanta stanęła przy siedzibie Parlamentu Europejskiego!

Paweł Grobelny zaprojektował m.in. meble miejskie dla biznesowej dzielnicy Paryża – La Defense czy lustro, które można podziwiać w parku Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Najnowszy projekt jego autorstwa stanął w Strasburgu.

więcej

GRADUATION SHOW 3. Studenci School of Form zakończyli rok akademicki

Poznańska katedra wzornictwa Uniwersytetu SWPS może pochwalić się w sumie blisko dwustoma absolwentami. Tradycyjnie z końcem czerwca studenci School of Form zaprezentowali swoje prace dyplomowe.

więcej

Zostań gwiazdą #GED17!

7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

więcej

Perełka architektoniczna w centrum Poznania

- Miasto zyskało nie tylko najnowocześniejszą przestrzeń biurową w najwyższym standardzie, ale także prawdziwą perłę architektoniczną w samym centrum miasta - powiedział prezydent Jacek Jaśkowiak. W piątek miało miejsce oficjalne otwarcie biurowca "Bałtyk", który jest jednym z najciekawszych obiektów architektonicznych ostatnich lat w Polsce. Budynek sąsiaduje z Concordią Design, z którą łączy go Przystań, czyli ogólnodostępny plac, stanowiący dopełnienie na nowo zagospodarowanej przestrzeni.

więcej

Znamy termin areny DESIGN 2018!

Blog targów MEBLE POLSKA, Home Decor i arena DESIGN w przyszłym roku odbędzie się w dniach 6-9 marca 2018 r.

więcej

Poznań zmienia przestrzeń miejską

Zadaszone targowisko na planie koła z dogodnym dojazdem i miejscem dla dostaw, skwer z placem zabaw z kontekstem afrykańskim i miejsce na przykawiarniane ogródki - już wkrótce Rynek Łazarski przejdzie całkowitą metamorfozę. Miasto zaprezentowało koncepcję, która zwyciężyła w konkursie na wizję rewaloryzacji tej przestrzeni.

więcej

Obejrzyj krótki wywiad z Constantinem Wortmannem

- Najtrudniejsze w procesie projektowym jest zawsze to, by w finalnym produkcie odzwierciedlony był nasz pierwotny pomysł - mówi Constantin Wortmann w rozmowie z MTPtv.

więcej