instagram
en
pl
home

Design i nowe technologie - wykład Tomasza Rudkiewicza

Studenckie Koło Naukowe TOK zaprasza na kolejny wykład z serii DizajnTOK – rozmowa z projektantem. Tomasz Rudkiewicz, założyciel firmy NC.ART oraz marki TAR opowie o tym, jak design łączy się z przemysłem oraz nowymi technologiami. Wykład odbędzie się 26 kwietnia na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

więcej

Fotografia i design - zapraszamy na wyjątkową wystawę!

"Ponadczasowość" - to wystawa fotografii Maksymiliana Myszkowskiego. Towarzyszyć jej będzie prezentacja mebli projektu Romana Modzelewskiego wykonanych przez Vzór. Fotel został w tym roku nagrodzony znakiem TOP DESIGN award 2018. Wernisaż wystawy odbędzie się 27 kwietnia br.

więcej

Profesjonalnie o projektowaniu – zapraszamy na Forum ŁAZIENKA.PRO

Współczesna łazienka zmienia się dynamicznie i staje się coraz ważniejszą częścią domu. Jak projektować ją w zgodzie z duchem czasu? O tym porozmawiamy 24 kwietnia podczas Dnia Projektantów na Forum ŁAZIENKA.PRO w Poznaniu.

więcej

School of Form zaprasza na "Środę z Designem"

Czwarta edycja Środy z Designem to tradycyjnie już okazja, by poznać School of Form, wziąć udział w warsztatach i wykładzie. Najbliższe spotkanie odbędzie się 18 kwietnia br. w godzinach 17.00-20.00.

więcej

Poznań ma najlepiej zaprojektowaną przesteń miejską!

Projekt skweru wraz z małą architekturą powstał w ramach rewitalizacji historycznej poznańskiej dzielnicy Chwaliszewo. Autorem projektu jest Paweł Grobelny - juror konkursu TOP DESIGN award.

więcej

arena DESIGN – miejsce, które pokochało startupy

W tym roku po raz pierwszy arenie DESIGN towarzyszyła wystawa Start-DESIGN-up, w ramach której zaprezentowane zostały te polskie startupy, które traktują design jako element budowania przewagi konkurencyjnej na rynku.

więcej

Targi MEBLE POLSKA, HOME DECOR i arena DESIGN – synergia, która pozwala osiągnąć sukces

Premiery nowych produktów i marek, intensywne kolory, dodatki glamour, interesujące wykłady i panele dyskusyjne oraz wiele ciekawych ekspozycji – taka była tegoroczna edycja targów MEBLE POLSKA, HOME DECOR i arena DESIGN. Międzynarodowe Targi Poznańskie w ubiegłym tygodniu odwiedziło blisko 21 tys. osób.

więcej

Jak w domu – VOX na targach Meble Polska 2018 i arena DESIGN

Marka VOX podczas tegorocznych wydarzeń Meble Polska i arena DESIGN udowodniła, że we wnętrzach bardziej niż konkretna stylistyka liczą się osobiste potrzeby domowników. Jako jedyna marka dysponująca pawilonem na wyłączność zaprezentowała najnowsze kolekcje mebli, drzwi, podłóg i systemów ściennych, dopasowane do różnych sposobów i stylów życia. Zaprosiła również do spotkań z projektantami i rozmów o wnętrzach.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact