instagram
en
pl
home

Rozpoczęła się oficjalna rejestracja produktów do konkursu TOP DESIGN award 2009!

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konkursie TOP DESIGN award 2009!

Konkurs oraz towarzysząca mu wystawa TOP DESIGN to filary wydarzenia arena DESIGN 2009, którego premiera odbędzie się w Poznaniu, w dniach od 3 do 6 czerwca 2009.

Uczestnictwo w konkursie TOP DESIGN award 2009 oraz wystawie TOP DESIGN to nie tylko prestiż i potwierdzenie jakości wzorniczej Państwa produktów, ale również nieocenione korzyści promocyjne.

Koncepcja TOP DESIGN opracowana została w ten sposób, aby jak najlepiej odzwierciedlić światowe trendy we współczesnym wzornictwie przemysłowym. Ogłoszenie konkursu i wystawy poprzedziły wnikliwe analizy wymagań rynku. Nad poziomem merytorycznym konkursu i wystawy czuwać będzie zespół ekspertów oraz niezależne jury złożone z wybitnych specjalistów w dziedzinie designu.

W 2009 r. przewidzieliśmy zgłoszenia produktów  w sześciu grupach tematycznych:

1. meble - tekstylia  domowe - kuchnia - artykuły gospodarstwa domowego - światło - architektura  wnętrza
2. biuro - firma - światło - komunikacja
3. łazienka - wellness
4. architektura budynku
5. design przestrzeni publicznej
6. transport - pojazdy specjalistyczne - czas wolny

W pierwszym etapie konkursu eksperci dokonają oceny wszystkich prawidłowo zgłoszonych produktów. Produkty zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu uhonorowane zostaną prestiżowym znakiem „TOP DESIGN award 2009". Produkty te automatycznie wezmą także  udział w specjalnej wystawie TOP DESIGN. W drugim etapie konkursu spośród wszystkich produktów nominowanych do udziału w wystawie wyłonieni zostaną zwycięzcy w każdej z sześciu grup tematycznych.  Laureaci drugiego etapu konkursu otrzymają certyfikaty oraz statuetki doskonałego wzornictwa „TOP DESIGN award 2009". Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas gali w pierwszy dzień targów, tj. 3 czerwca 2009, w obecności zaproszonych mediów, znanych postaci ze świata biznesu, polityki, kultury oraz przedstawicieli środowiska projektantów i architektów.

Do uczestnictwa w wystawie TOP DESIGN oraz przyznania prestiżowego znaku „TOP DESIGN award 2009" mogą zgłaszać się zarówno producenci, jak i projektanci z seryjnie produkowanymi produktami, które są na rynku nie dłużej niż dwa lata lub zostaną wprowadzone do produkcji w roku 2009.

Termin zgłoszenia produktów do pierwszego etapu konkursu „TOP DESIGN award 2009" upływa 27 marca 2009 r. Wszystkie informacje na temat warunków udziału, kryteriów oceny oraz procedury zgłoszenia do konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej, w zakładce TOP DESIGN.

Regulamin konkursu
Rejstracja online

Formularz zgłoszeniowy
Korzyści promocyjne
 

Liczymy, że konkurs i wystawa TOP DESIGN spotkaja się z żywym zainteresowaniem projektantów oraz producentów doceniających rolę designu jako elementu integralnie związanego z biznesem, decydującego o atrakcyjności produktu i zapewniającego przewagę konkurencyjną na rynku.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z zespołem arena DESIGN 2009.

2009-02-19
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact