instagram
en
pl
home

Zbliża się termin rejestracji produktów do konkursu TOP DESIGN award 2009!

Już za kilka dni upływa termin zgłoszeń do pierwszego etapu konkursu TOP DESIGN award 2009.  Uczestnictwo w konkursie TOP DESIGN award 2009 oraz wystawie TOP DESIGN to nie tylko prestiż i potwierdzenie jakości wzorniczej Państwa produktów, ale również nieocenione korzyści promocyjne.

Konkurs skierowany jest zarówno do producentów, jak i projektantów produktów przeznaczonych do produkcji seryjnej. Produkty mogą być obecne na rynku nie dłużej niż dwa lata lub oczekiwać wprowadzenia do produkcji w roku 2009. Konkurs obejmuje sześć grup tematycznych:

1. meble - tekstylia  domowe - kuchnia - artykuły gospodarstwa domowego - światło - architektura  wnętrza
2. biuro - firma - światło - komunikacja
3. łazienka - wellness
4. architektura budynku
5. design przestrzeni publicznej
6. transport - pojazdy specjalistyczne - czas wolny

Do udziału w konkursie zgłoszono dotychczas kilkadziesiąt produktów z oferty m.in. takich firm jak: Schattdecor, VOX, Noti (Balma Design), Hansgrohe, Ceramika Paradyż, Profap, ZPH Anders, abc Formy Siedzenia - SITAG Polska, LD seating, Zelmer, Interprint czy ZMIE Zamel.

Gorąco zachęcamy Państwa do rywalizacji w konkursie TOP DESIGN award 2009! 
Odpowiadając na prośby wielu wystawców o przedłużenie terminu zgłoszeń, zdecydowaliśmy się przesunąć  datę zamknięcia listy uczestników konkursu z 27 marca 2009 na 2 kwietnia 2009.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z zespołem arena DESIGN 2009!

2009-03-24
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact