instagram
en
pl
home

Dzień Otwarty z Architekturą i Wzornictwem w School of Form

29 czerwca zapraszamy na Dzień Otwarty z Architekturą i Wzornictwem do School of Form. Skorzystajcie z możliwości poznania szkoły i zadania pytań dotyczących rekrutacji, programu studiów oraz nowego kierunku inżynierskiego – architektury.

więcej

Maria Jeglińska dyrektorem kreatywnym areny DESIGN

Międzynarodowe Targi Poznańskie w dekadę zbudowały markę arena DESIGN jako najważniejszego w Polsce wydarzenia, które promuje innowacyjne wzornictwo oraz tworzy przestrzeń do współpracy między projektantami i producentami. – Dostrzegamy jednak zmieniającą się rzeczywistość i nowy format targów chcemy opracować wspólnie z panią Marią Jeglińską, której zaproponowaliśmy objęcie stanowiska dyrektora kreatywnego areny DESIGN – mówi Elżbieta Roeske, wiceprezes MTP

więcej

Global Exhibitions Day po raz trzeci!

6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

więcej

Elle Decoration i PURO hotel zapraszają na twórcze spotkanie

W Poznaniu odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu "Twórcze spotkanie z PURO Hotels i ELLE Decoration". Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 2 czerwca do poznańskiego hotelu PURO.

więcej

Z Poznania w drodze po kolejne nagrody!

Prezentowane na wystawie TOP DESIGN produkty zaprojektowane przez Łukasza Stawarskiego i Bartłomieja Pawlaka zostały nominowane do prestiżowego konkursu GERMAN DESIGN awards 2019.

więcej

+KOŁO – podsumowanie projektu UAP-TENTE

Chcąc szerzyć idee mobilności, TENTE we współpracy z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu, zorganizowało dla studentów Wydziału Architektury i Wzornictwa, konkurs + KOŁO. Zadaniem konkursowym było zaprojektowanie funkcjonalnego obiektu, który poprzez zastosowanie odpowiednich kół TENTE, stawałby się mobilny.

więcej

Design i nowe technologie - wykład Tomasza Rudkiewicza

Studenckie Koło Naukowe TOK zaprasza na kolejny wykład z serii DizajnTOK – rozmowa z projektantem. Tomasz Rudkiewicz, założyciel firmy NC.ART oraz marki TAR opowie o tym, jak design łączy się z przemysłem oraz nowymi technologiami. Wykład odbędzie się 26 kwietnia na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

więcej

Fotografia i design - zapraszamy na wyjątkową wystawę!

"Ponadczasowość" - to wystawa fotografii Maksymiliana Myszkowskiego. Towarzyszyć jej będzie prezentacja mebli projektu Romana Modzelewskiego wykonanych przez Vzór. Fotel został w tym roku nagrodzony znakiem TOP DESIGN award 2018. Wernisaż wystawy odbędzie się 27 kwietnia br.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact