instagram
en
pl
home

Odwiedź stoisko RUST i zobacz prace studentów!

WYSPA KUCHENNA - kosmiczna forma, obrotowe koło, odległy archipelag czy mobilny pomocnik? Sprawdź, który pomysł okazał się najbardziej trafnym! Zapraszamy do pokazu prac laureatów konkursu na PROJEKT KONCEPCYJNY WYSPY KUCHENNEJ, zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Techniczną w Katowicach, w ramach przedmiotu Projektowanie detalu architektonicznego i mebla przy współpracy z firmą RUST.

więcej

Poznajcie naszego kolejnego wystawcę - firmę BEJOT

Firma BEJOT od wielu lat zajmuje znaczącą i ciągle rosnącą pozycję wśród polskich producentów krzeseł i foteli biurowych.

więcej

FLEKS – Uwolnij proporcje – PREMIERA na arena DESIGN

FLEKS to kolekcja mebli na wymiar, która otwiera szereg możliwości w personalizowaniu otaczającej nas przestrzeni zarówno prywatnej, jak i publicznej.

więcej

SLAMP pokaże kolekcję "The Lightning Archives"

Lampy zaprojektowane przez Studio Job będzie można zobaczyć na wystawie VIVA light. W strefie FORUM dyrektor kreatywny marki Slamp Luca Mazza i Job Smeets – jeden z autorów projektów prezentowanych w Poznaniu będą z kolei dyskutować o potrzebie współpracy obu środowisk: twórczego i biznesowego.

więcej

O prawnych aspektach wzornictwa w strefie FORUM

9 marca 2018 r. o godz. 12:00 w ramach arena DESIGN swoją prelekcję pt. „Brak rejestracji wzoru nie wyklucza jego ochrony. Ochrona wzorów zarejestrowanych i niezarejestrowanych na gruncie ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz rozporządzenia w sprawie wzorów wspólnotowych” wygłosi adw. Maria Gutowska-Ibbs z Kancelarii WKB Wierciński Kwieciński Baehr – ekspert w zakresie prawa własności intelektualnej i TMT.

więcej

EGGER na targach arena DESIGN

Firma EGGER zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z przedstawicielami marki na targach arena DESIGN. Stoisko firmy (numer 51) zlokalizowane będzie w pawilonie numer 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

więcej

U siebie mimo wieku – pierwsze Wzorcowe Mieszkanie Seniora w Polsce

„U siebie mimo wieku” to koncepcja projektowania mieszkań, która pozwala na aktywny i samodzielny tryb życia użytkownika mimo rosnących wraz z wiekiem niedomagań.

więcej

Design i kultura meblowania: od etnografii do projektu

Własne mieszkanie to obiekt pożądania i najdroższy w życiu zakup dla wielu ludzi. Przestrzeń, gdzie prywatne aspiracje i zmiany pokoleniowe spotykają się z publiczną polityką, rynkiem nieruchomości i uporczywym brakiem mieszkań.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact