instagram
en
pl
home

FLEKS - premiera na arenie DESIGN

arena DESIGN od lat jest miejscem wielu premier. - Tutaj jest przestrzeń, która sprzyja nawiązywaniu współpracy producenta z projektantem. Pomysł na markę FLEKS zrodził się rok temu właśnie podczas areny DESIGN - mówi projektant Tomasz Augustyniak.

więcej

Wyjątkowe spotkania dla kobiet w ramach akcji Miasto Żyje Designem!

Z okazji Dnia Kobiet partnerzy akcji Miasto Żyje Designem przygotowali specjalną ofertę dedykowaną Paniom.

więcej

Targi MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród

Już w kwietniu, w Krakowie oraz Gdańsku, odbędą się nowe targi, skierowane do klientów indywidualnych! Wykorzystaj dobrą okazję i zaprezentuj swoją najnowszą ofertę na lokalnych rynkach! Tym bardziej, że trwa MEGA promocja NA DOBRY POCZĄTEK!

więcej

Job Smeets i Luza Mazza dziś w strefie FORUM!

Panel dyskusyjny, który w dzisiejszym programie zaplanowany jest na godz. 13.00, poprowadzi dr Krystyna Łuczak-Surówka. Zapraszamy!

więcej

Szanuj prawa autorskie. Nie kradnij. Pokochaj oryginał.

Przy okazji jubileuszowej 10. edycji arena DESIGN, jak z również z okazji 100-lecia Urzędu Patentowego RP Stowarzyszenie loveOriginal wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi zaprasza na wystawę „?WE loveOriginal“.

więcej

Znamy zwycięzców TOP DESIGN award 2018

Wyróżniają się formą, są ergonomiczne i dobrze zaprojektowane – takie produkty nagrodziło jury w konkursie TOP DESIGN award 2018. Wszystkie można obejrzeć na specjalnej wystawie, która jest nieodłącznym elementem arena DESIGN.

więcej

Dzień pierwszy! Czas start!

Wykład przedstawicieli marki Ligne Roset, dyskusja z udziałem startupów czy Designers Talks?

więcej

UAP zaprasza na wystawę POROZUMIENIE

"Czy Marsjanie wiedzą, co to okna, uśmiech, uścisk dłoni, czy wiedzą, co to szklanka wody? A ci,co są dalej czy wiedzą, co to słońce?” (F. Ponge, Szklanka Wody). Podczas areny DESIGN Wydział Architektury i Wzornictwa UAP zaprezentuje wystawę mówiącą o podstawowych potrzebach każdego człowieka.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact