instagram
en
pl
home

Elle Decoration i PURO hotel zapraszają na twórcze spotkanie

W Poznaniu odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu "Twórcze spotkanie z PURO Hotels i ELLE Decoration". Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 2 czerwca do poznańskiego hotelu PURO.

więcej

Z Poznania w drodze po kolejne nagrody!

Prezentowane na wystawie TOP DESIGN produkty zaprojektowane przez Łukasza Stawarskiego i Bartłomieja Pawlaka zostały nominowane do prestiżowego konkursu GERMAN DESIGN awards 2019.

więcej

+KOŁO – podsumowanie projektu UAP-TENTE

Chcąc szerzyć idee mobilności, TENTE we współpracy z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu, zorganizowało dla studentów Wydziału Architektury i Wzornictwa, konkurs + KOŁO. Zadaniem konkursowym było zaprojektowanie funkcjonalnego obiektu, który poprzez zastosowanie odpowiednich kół TENTE, stawałby się mobilny.

więcej

Design i nowe technologie - wykład Tomasza Rudkiewicza

Studenckie Koło Naukowe TOK zaprasza na kolejny wykład z serii DizajnTOK – rozmowa z projektantem. Tomasz Rudkiewicz, założyciel firmy NC.ART oraz marki TAR opowie o tym, jak design łączy się z przemysłem oraz nowymi technologiami. Wykład odbędzie się 26 kwietnia na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

więcej

Fotografia i design - zapraszamy na wyjątkową wystawę!

"Ponadczasowość" - to wystawa fotografii Maksymiliana Myszkowskiego. Towarzyszyć jej będzie prezentacja mebli projektu Romana Modzelewskiego wykonanych przez Vzór. Fotel został w tym roku nagrodzony znakiem TOP DESIGN award 2018. Wernisaż wystawy odbędzie się 27 kwietnia br.

więcej

Profesjonalnie o projektowaniu – zapraszamy na Forum ŁAZIENKA.PRO

Współczesna łazienka zmienia się dynamicznie i staje się coraz ważniejszą częścią domu. Jak projektować ją w zgodzie z duchem czasu? O tym porozmawiamy 24 kwietnia podczas Dnia Projektantów na Forum ŁAZIENKA.PRO w Poznaniu.

więcej

School of Form zaprasza na "Środę z Designem"

Czwarta edycja Środy z Designem to tradycyjnie już okazja, by poznać School of Form, wziąć udział w warsztatach i wykładzie. Najbliższe spotkanie odbędzie się 18 kwietnia br. w godzinach 17.00-20.00.

więcej

Poznań ma najlepiej zaprojektowaną przesteń miejską!

Projekt skweru wraz z małą architekturą powstał w ramach rewitalizacji historycznej poznańskiej dzielnicy Chwaliszewo. Autorem projektu jest Paweł Grobelny - juror konkursu TOP DESIGN award.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact