instagram
en
pl
home

arena DESIGN – miejsce, które pokochało startupy

W tym roku po raz pierwszy arenie DESIGN towarzyszyła wystawa Start-DESIGN-up, w ramach której zaprezentowane zostały te polskie startupy, które traktują design jako element budowania przewagi konkurencyjnej na rynku.

więcej

Targi MEBLE POLSKA, HOME DECOR i arena DESIGN – synergia, która pozwala osiągnąć sukces

Premiery nowych produktów i marek, intensywne kolory, dodatki glamour, interesujące wykłady i panele dyskusyjne oraz wiele ciekawych ekspozycji – taka była tegoroczna edycja targów MEBLE POLSKA, HOME DECOR i arena DESIGN. Międzynarodowe Targi Poznańskie w ubiegłym tygodniu odwiedziło blisko 21 tys. osób.

więcej

Jak w domu – VOX na targach Meble Polska 2018 i arena DESIGN

Marka VOX podczas tegorocznych wydarzeń Meble Polska i arena DESIGN udowodniła, że we wnętrzach bardziej niż konkretna stylistyka liczą się osobiste potrzeby domowników. Jako jedyna marka dysponująca pawilonem na wyłączność zaprezentowała najnowsze kolekcje mebli, drzwi, podłóg i systemów ściennych, dopasowane do różnych sposobów i stylów życia. Zaprosiła również do spotkań z projektantami i rozmów o wnętrzach.

więcej

Katalog arena DESIGN 2018 dostępny online!

Zapraszamy do lektury katalogu, który stanowi doskonałe podsumowanie tegorocznej ekspozycji.

więcej

Sześć dekad pracy projektowej na wystawie PIN-IT GENERATIONS

Syrena, sprzęt grający, klocki dla dzieci, lampy, stoliki T40 Tomka Rygalika oraz serwis Kristoff zaprojektowany przez Marię Jeglińską. SPFP na wystawie PIN-IT GENERATIONS prezentuje działalność polskich designerów na przestrzeni sześciu dekad.

więcej

FLEKS - premiera na arenie DESIGN

arena DESIGN od lat jest miejscem wielu premier. - Tutaj jest przestrzeń, która sprzyja nawiązywaniu współpracy producenta z projektantem. Pomysł na markę FLEKS zrodził się rok temu właśnie podczas areny DESIGN - mówi projektant Tomasz Augustyniak.

więcej

Wyjątkowe spotkania dla kobiet w ramach akcji Miasto Żyje Designem!

Z okazji Dnia Kobiet partnerzy akcji Miasto Żyje Designem przygotowali specjalną ofertę dedykowaną Paniom.

więcej

Targi MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród

Już w kwietniu, w Krakowie oraz Gdańsku, odbędą się nowe targi, skierowane do klientów indywidualnych! Wykorzystaj dobrą okazję i zaprezentuj swoją najnowszą ofertę na lokalnych rynkach! Tym bardziej, że trwa MEGA promocja NA DOBRY POCZĄTEK!

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact