instagram
en
pl
home

Już po raz trzeci. Wystawa PIN IT na arenie DESIGN

Już po raz trzeci Stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych prezentuje przykłady produktów zaprojektowanych przez członków stowarzyszenia na poznańskiej arenie DESIGN.

więcej

Vademecum zwiedzającego - czyli wszystko, co musicie wiedzieć o targach!

Listę wystawców, plany pawilonów, program wydarzeń, laureatów Złotego Medalu i mnóstwo innych ważnych informacji niezbędnych, by efektywnie wykorzystać czas spędzony na targach znajdziecie w specjalnym "Vademecum zwiedzającego".

więcej

Wystawa "Akupunktura Miasta" na rozpoczęcie akcji Miasto Żyje Designem

Rusza akcja Miasto Żyje Designem. Dzisiaj rozpoczyna ją wernisaż wystawy "Akupunktura miasta - drobne działania zmieniające przestrzeń miejską", której kuratorem jest Paweł Grobelny.

więcej

Poznań stolicą designu - wyrusz w miasto!

Warsztaty, wystawy, pokazy, spotkania z ekspertami, wycieczki z przewodnikiem i wiele promocji – to wszystko czeka na uczestników akcji „Miasto Żyje Designem”, towarzyszącej imprezie targowej - arena DESIGN.

więcej

Odwiedź stoisko RUST i zobacz prace studentów!

WYSPA KUCHENNA - kosmiczna forma, obrotowe koło, odległy archipelag czy mobilny pomocnik? Sprawdź, który pomysł okazał się najbardziej trafnym! Zapraszamy do pokazu prac laureatów konkursu na PROJEKT KONCEPCYJNY WYSPY KUCHENNEJ, zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Techniczną w Katowicach, w ramach przedmiotu Projektowanie detalu architektonicznego i mebla przy współpracy z firmą RUST.

więcej

Poznajcie naszego kolejnego wystawcę - firmę BEJOT

Firma BEJOT od wielu lat zajmuje znaczącą i ciągle rosnącą pozycję wśród polskich producentów krzeseł i foteli biurowych.

więcej

FLEKS – Uwolnij proporcje – PREMIERA na arena DESIGN

FLEKS to kolekcja mebli na wymiar, która otwiera szereg możliwości w personalizowaniu otaczającej nas przestrzeni zarówno prywatnej, jak i publicznej.

więcej

SLAMP pokaże kolekcję "The Lightning Archives"

Lampy zaprojektowane przez Studio Job będzie można zobaczyć na wystawie VIVA light. W strefie FORUM dyrektor kreatywny marki Slamp Luca Mazza i Job Smeets – jeden z autorów projektów prezentowanych w Poznaniu będą z kolei dyskutować o potrzebie współpracy obu środowisk: twórczego i biznesowego.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact