instagram
en
pl
home

Job Smeets i Luza Mazza dziś w strefie FORUM!

Panel dyskusyjny, który w dzisiejszym programie zaplanowany jest na godz. 13.00, poprowadzi dr Krystyna Łuczak-Surówka. Zapraszamy!

więcej

Szanuj prawa autorskie. Nie kradnij. Pokochaj oryginał.

Przy okazji jubileuszowej 10. edycji arena DESIGN, jak z również z okazji 100-lecia Urzędu Patentowego RP Stowarzyszenie loveOriginal wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi zaprasza na wystawę „?WE loveOriginal“.

więcej

Znamy zwycięzców TOP DESIGN award 2018

Wyróżniają się formą, są ergonomiczne i dobrze zaprojektowane – takie produkty nagrodziło jury w konkursie TOP DESIGN award 2018. Wszystkie można obejrzeć na specjalnej wystawie, która jest nieodłącznym elementem arena DESIGN.

więcej

Dzień pierwszy! Czas start!

Wykład przedstawicieli marki Ligne Roset, dyskusja z udziałem startupów czy Designers Talks?

więcej

UAP zaprasza na wystawę POROZUMIENIE

"Czy Marsjanie wiedzą, co to okna, uśmiech, uścisk dłoni, czy wiedzą, co to szklanka wody? A ci,co są dalej czy wiedzą, co to słońce?” (F. Ponge, Szklanka Wody). Podczas areny DESIGN Wydział Architektury i Wzornictwa UAP zaprezentuje wystawę mówiącą o podstawowych potrzebach każdego człowieka.

więcej

Już po raz trzeci. Wystawa PIN IT na arenie DESIGN

Już po raz trzeci Stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych prezentuje przykłady produktów zaprojektowanych przez członków stowarzyszenia na poznańskiej arenie DESIGN.

więcej

Vademecum zwiedzającego - czyli wszystko, co musicie wiedzieć o targach!

Listę wystawców, plany pawilonów, program wydarzeń, laureatów Złotego Medalu i mnóstwo innych ważnych informacji niezbędnych, by efektywnie wykorzystać czas spędzony na targach znajdziecie w specjalnym "Vademecum zwiedzającego".

więcej

Wystawa "Akupunktura Miasta" na rozpoczęcie akcji Miasto Żyje Designem

Rusza akcja Miasto Żyje Designem. Dzisiaj rozpoczyna ją wernisaż wystawy "Akupunktura miasta - drobne działania zmieniające przestrzeń miejską", której kuratorem jest Paweł Grobelny.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact