instagram
en
pl
home

Poznajcie stół LAZUR

Projekt autorstwa Moniki Błaszkowskiej, stworzony dla marki Migaloo home, to kolejny produkt nominowany przez jury do finału konkursu TOP DESIGN award 2018.

więcej

Międzynarodowe Targi Poznańskie: miejsce gdzie design spotyka innowacje

arena DESIGN od lat jest miejscem premier produktów i usług. W tym roku po raz pierwszy częścią ekspozycji będzie wystawa Start-DESIGN-up. – To przestrzeń, którą oddajemy startupom z Polski, które traktują design jako element budowania przewagi konkurencyjnej na rynku – mówi dyrektor projektu arena DESIGN Małgorzata Czubak.

więcej

Pomysł na Wnętrze wspiera medialnie arena DESIGN!

POMYSŁ NA WNĘTRZE to pierwszy i jedyny poznański, bezpłatny magazyn wnętrzarski, w którym przedstawiane są najnowsze trendy i inspiracje dotyczące aranżacji wnętrz. Magazyn po raz kolejny jest partnerem medialnym arena DESIGN.

więcej

VOCA design naszym kolejnym wystawcą!

Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnego wzornictwa w meblarstwie w 2016 rok powstała wyjątkowa firma projektowo-produkcyjna VOCA design, którą tworzą pasjonaci projektanci oraz wyjątkowej klasy artyści stolarze.

więcej

Studio Job gościem specjalnym arena DESIGN

Projekty duetu Job Smeets i Nynke Tynagel u jednych wzbudzają zachwyt, inni patrzą na nie ze zdziwieniem. Nie ulega jednak wątpliwości, że łamią przyjęte schematy i balansują na granicy designu i sztuki. W efekcie pokazują inne oblicze współczesnego wzornictwa.

więcej

Wystawa VIVA light po raz czwarty!

Wystawa VIVA light towarzyszy arenie DESIGN od 2015 roku. Z roku na rok powierzchnia, gdzie prezentowane są nowatorskie produkty, materiały i technologie w dziedzinie oświetleni, jest coraz większa. W tym roku ekspozycja zajmie ponad 500 m2.

więcej

DEANTE przedstawia klejnoty do stylowej kuchni

Wzorzyste szkło i naturalny granit to połączenie, które daje wiele możliwości kompozycyjnych. Teraz kolekcja Capella marki Deante powiększyła się o luksusową linię Precious, która przyciąga uwagę efektownym i szlachetnym wzornictwem.

więcej

Mikomax Smart Office: Potrzeba więcej miejsc do pracy indywidualnej

Sposób pracy dynamicznie ewoluuje, stawiając w centrum zainteresowania potrzeby i oczekiwania pracownika. Nic dziwnego, badania pokazują, że rośnie grupa osób, które decydują się na zmianę pracodawcy, szukając nie tylko lepszego wynagrodzenia czy możliwości rozwoju, ale też stawiając na komfort pracy.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact