instagram
en
pl
home

O prawnych aspektach wzornictwa w strefie FORUM

9 marca 2018 r. o godz. 12:00 w ramach arena DESIGN swoją prelekcję pt. „Brak rejestracji wzoru nie wyklucza jego ochrony. Ochrona wzorów zarejestrowanych i niezarejestrowanych na gruncie ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz rozporządzenia w sprawie wzorów wspólnotowych” wygłosi adw. Maria Gutowska-Ibbs z Kancelarii WKB Wierciński Kwieciński Baehr – ekspert w zakresie prawa własności intelektualnej i TMT.

więcej

EGGER na targach arena DESIGN

Firma EGGER zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z przedstawicielami marki na targach arena DESIGN. Stoisko firmy (numer 51) zlokalizowane będzie w pawilonie numer 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

więcej

U siebie mimo wieku – pierwsze Wzorcowe Mieszkanie Seniora w Polsce

„U siebie mimo wieku” to koncepcja projektowania mieszkań, która pozwala na aktywny i samodzielny tryb życia użytkownika mimo rosnących wraz z wiekiem niedomagań.

więcej

Design i kultura meblowania: od etnografii do projektu

Własne mieszkanie to obiekt pożądania i najdroższy w życiu zakup dla wielu ludzi. Przestrzeń, gdzie prywatne aspiracje i zmiany pokoleniowe spotykają się z publiczną polityką, rynkiem nieruchomości i uporczywym brakiem mieszkań.

więcej

„Porozmawiajmy o pokoleniach”. Spotkanie z Katarzyną Miller

Spotkanie z cenioną psycholożką, psychoterapeutką i autorką bestsellerowych poradników, będzie finałem półrocznej akcji marki VOX - "Porozmawiajmy o wnętrzu".

więcej

Prado, Togo, Ploum - projekty, które zobaczycie na wystawie Ligne Roset

Francuska, wielopokoleniowa marka rodzinna Ligne Roset - od 150 lat jest niekwestionowanym liderem współczesnego wzornictwa meblarskiego. Obecna w 70 krajach, kojarzona z francuskim stylem, klasą i odwagą w myśleniu projektowym współpracuje z talentami świata projektowego: od reprezentantów młodego pokolenia po renomowane gwiazdy, których prace pokazujemy na wystawie.

więcej

VIVA light 2018. Pomiędzy kontrastami

Pomiędzy czernią a bielą, światłem a ciemnością, sztuką a designem, obrazem a obiektem, delikatnością a siłą, konwencją a prowokacją, dystansem a zaangażowaniem. Wieloznaczne kontrasty są myślą przewodnią tegorocznej wystawy VIVA light.

więcej

Poznajcie kolejnego wystawcę - markę WOMEB

Liczba wystawców arena DESIGN z roku na rok rośnie. Kolejną marką, która zaprezentuje swoje produkty podczas jubileuszowej edycji arena DESIGN jest firma WOMEB.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact