instagram
en
pl
home

Ruszyła trzecia edycja konkursu TOP DESIGN award 2011!

Konkurs oraz towarzysząca mu wystawa jest od początku jednym z filarów wydarzenia arena DESIGN, promującego jakość i świadomość wzorniczą w przemyśle.

więcej

Nowa recepcja wystawców

Recepcja Wystawców zaprasza do swojego nowego biura, znajdującego się obecnie przy ul. Śniadeckich, z lewej strony obok bramy wjazdowej na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonie 7A, wejście bezpośrednio z ulicy.

więcej

Na miejsce, gotowi, start! Otwieramy zgłoszenia na kolejną – trzecią już edycję wydarzenia arena DESIGN

Wszystkich zafascynowanych współczesnym designem i architekturą zapraszamy w dniach od 25 do 28 maja 2011 do Poznania. Będzie jeszcze więcej świetnego wzornictwa, wyjątkowych gości i międzynarodowego biznesu.

więcej

Zaproszenie na konferencję PPP

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Pracownia Programów Edukacyjnych i Współpracy z Przemysłem zapraszają na konferencję PROJEKT / PROCES / PRODUKT, która odbędzie się 19 listopada 2010 w Galerii Aula Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Aleje Marcinkowskiego 29.

więcej

Trwają przygotowania do kolejnej edycji arena DESIGN

Z sukcesem zakończyliśmy drugą edycję wydarzenia arena DESIGN - projektu dedykowanego wzornictwu i architekturze, które odbyło się od 27 do 30 maja br.

więcej

Nowy layout strony korporacyjnej oraz Wirtualna Wycieczka po terenie MTP

Międzynarodowe Targi Poznańskie uruchomiły odświeżoną wersję witryny internetowej, pełnej nowoczesnych rozwiązań oraz wirtualny spacer, dzięki któremu można zwiedzić tereny MTP bez wychodzenia z domu

więcej

Wyniki konkursu Profap i arena DESIGN

więcej

Zwycięzcy konkursu TOP DESIGN award

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact