instagram
en
pl
home

Autorytety naukowe o targach - konferencja 30 marca 2011

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, we współpracy ze Stowarzyszeniem im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, organizują konferencję nt. „Znaczenie targów dla rozwoju gospodarczego kraju” . Odbędzie się ona 30 marca 2011 roku (godz.10.00.-14.00) w Warszawie, w Auli I Szkoły Głównej Handlowej, al. Niepodległości 128, budynek C (róg ul. Madalińskiego).

więcej

Znamy już skład Jury pierwszego etapu konkursu TOP DESIGN award 2011!

W pierwszym etapie jakość wzorniczą produktów zgłoszonych do konkursu TOP DESIGN award 2011 oceniać będą:

więcej

Nowy konkurs dla młodych projektantów i architektów! Zaprojektuj formę przyszłości i wygraj 25.000 PLN!

Wszystkich młodych, zdolnych, tryskających niespożytą kreatywną energią oraz pomysłami poza schematem zapraszamy do rywalizacji w premierowej edycji konkursu wzorniczego future generation 2011! Ta arena jest właśnie dla Was!

więcej

UCZELNIE NA START!

Jednym z filarów arena DESIGN będzie już po raz trzeci strefa EDUKACJA - przestrzeń zaprojektowana z myślą o szkołach i uczelniach wyższych o profilu artystycznym i technicznym. Zgodnie z koncepcją wydarzenia strefa ta oferuje unikatowe możliwości prezentacji potencjału i osiągnięć europejskiego szkolnictwa wyższego w dziedzinie designu i architektury.

więcej

Pokaż się na Targach Designu moodFORM!

Zapraszamy Państwa do udziału w drugiej edycji Targów Designu moodFORM, które odbędą się w dniach 25-28.05.2011 w Poznaniu.

więcej

Ruszyła trzecia edycja konkursu TOP DESIGN award 2011!

Konkurs oraz towarzysząca mu wystawa jest od początku jednym z filarów wydarzenia arena DESIGN, promującego jakość i świadomość wzorniczą w przemyśle.

więcej

Nowa recepcja wystawców

Recepcja Wystawców zaprasza do swojego nowego biura, znajdującego się obecnie przy ul. Śniadeckich, z lewej strony obok bramy wjazdowej na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonie 7A, wejście bezpośrednio z ulicy.

więcej

Na miejsce, gotowi, start! Otwieramy zgłoszenia na kolejną – trzecią już edycję wydarzenia arena DESIGN

Wszystkich zafascynowanych współczesnym designem i architekturą zapraszamy w dniach od 25 do 28 maja 2011 do Poznania. Będzie jeszcze więcej świetnego wzornictwa, wyjątkowych gości i międzynarodowego biznesu.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact