instagram
en
pl
home

arena DESIGN 2018: porozmawiajmy o pokoleniach

W 2018 arena DESIGN będzie obchodziła swój jubileusz. Motywem przewodnim 10. edycji wydarzenia będą GENERATIONS/POKOLENIA. Będziemy rozmawiać m.in. o tym, jak w świecie wzornictwa korzystać z doświadczenia i dorobku starszych oraz jak wykorzystać wizję i kreatywność młodych. Na Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszamy w dniach 6-9 marca 2018 r.

W naukach społecznych terminem pokolenie określana jest grupa osób, która zwłaszcza ze względu na podobny wiek, doświadczyła jakiegoś szczególnego wydarzenia lub wydarzeń. Wyróżnianie takich pokoleń jest kwestią konwencji i z reguły daną generację wyznaczają granice wiekowe.

Znamienne jest, że poszczególne pokolenia trzymają się czasem zupełnie odmiennych wartości, mają przed sobą różne perspektywy, inne są ich wizje przyszłości i poglądy na tzw. rzeczywistość. Łatwo się o tym przekonać, jeśli spotka się ludzi, których dzieli zaledwie kilka lat. Dlatego podczas jubileuszowej edycji arena DESIGN chcemy zaprosić Was do dyskusji o tym, jak tworzyć dla różnych generacji, jak rozpoznać potrzeby i jak budować relacje biznesowe w różnych grupach docelowych.

Zapraszamy!

2017-08-28
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact