instagram
en
pl
home

Elle Decoration i PURO hotel zapraszają na twórcze spotkanie

W Poznaniu odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu "Twórcze spotkanie z PURO Hotels i ELLE Decoration". Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 2 czerwca do poznańskiego hotelu PURO.

Spotkanie rozpocznie się od panelu dyskusyjnego „Porozmawiajmy o sztuce” z udziałem ekspertek rynku sztuki: Anny Theiss i Beaty Niemczuk oraz ceramikiem, Bogdanem Kosakiem. Panel poprowadzi Małgorzata Szczepańska, redaktor naczelna ELLE Decoration. Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i designu. Wstęp na panel jest bezpłatny!

Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty z ceramiki i aranżacji kwiatowej, podczas których pod kierunkiem prowadzących, uczestnicy będą mogli stworzyć własne, niepowtarzalne, małe dzieła sztuki. W drugiej części warsztatów uczestnicy stworzą swoje aranżacje kwiatowe. Warsztaty poprowadzą Bogdan Kosak i Małgorzata Szczepańska.

Dodatkowo odbędą się warsztaty z fotografii mobilnej, podczas których prowadzący wskaża techniki robienia atrakcyjnych wizerunkowo zdjęć telefonem komórkowym. Bilety na część warsztatową można nabyć na stronie: bit.ly/warsztatyPUROhotel.

Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca w poznańskim hotelu PURO (ul. Stawna 12).

Zapraszamy!

2018-05-22
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact