instagram
en
pl
home

+KOŁO - konkurs dla młodych designerów

Mobilność ma zasadnicze znaczenie dla współczesnego człowieka. W TENTE dokładamy wszelkich starań, aby przyczynić się do podnoszenia jakości ludzkiego życia, ułatwiania wykonywania codziennych zadań, a także poprawy ergonomii. Przedmioty, które towarzyszą nam w każdym obszarze naszej aktywności: w pracy, w szkole, w sklepie, w bibliotece, podczas wypoczynku - wymagają mobilności. Nie tylko zdrowi ludzie, ale także ci, którzy utracili sprawność fizyczną, a są aktywni życiowo, potrzebują mobilnych rozwiązań, a my im je przywracamy.

Chcąc szerzyć idee mobilności, TENTE we współpracy z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu, zorganizowało dla studentów Wydziału Architektury i Wzornictwa, konkurs + KOŁO.

Zadaniem konkursowym było zaprojektowanie funkcjonalnego obiektu, który poprzez zastosowanie odpowiednich kół TENTE, stawałby się mobilny.

Zapraszamy na prezentację zwycięskich projektów i ceremonię wręczenia nagród podczas arenaDESIGN, 8 marca o godz. 14:00 na scenie FORUM. Ekspozycja projektów dostępna będzie przez cały czas trwania arenaDESIGN w pawilonie 5 w lokalizacji TENTE o numerze 25.

Szczegółowe informacje: www.tente.pl

2018-01-31
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact