instagram
en
pl
home

Miesięcznik BIZNES meble.pl razem z areną DESIGN!

Najchętniej czytane czasopismo skierowane do profesjonalistów, które oferuje świeże spojrzenie na branżę meblarską - miesięcznik "BIZNES meble.pl" został kolejnym partnerem medialnym arena DESIGN.

Miesięcznik „BIZNES meble.pl” to przede wszystkim fakty i opinie dotyczące branży meblarskiej. W magazynie znajdziemy także analizy zjawisk zachodzących w świecie biznesu, raporty na temat aktualnych problemów, z którymi borykają się przemysł i handel, relacje z targów, sylwetki polskich i zagranicznych projektantów, ciekawe wywiady stanowią źródła inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać zawodowe cele. A ponadto… nowości, trendy, światowej klasy design, kulisy branży i pytania do znanych osób o to, o co inne czasopisma boją się zapytać.

Niepowtarzalny charakter czasopisma to zasługa rzetelnego i odważnego dziennikarstwa branżowego, efektownych fotografii oraz wysokiego poziomu graficznego. „BIZNES meble.pl” jako jedyne pismo na rynku wypełnia lukę pomiędzy fachowymi pozycjami o technologiach i produktach przemysłu meblarskiego, a czasopismami wnętrzarskimi. Doświadczony i otwarty na wyzwania zespół gwarantuje najwyższy poziom i satysfakcję czytelników.

Strona internetowa miesięcznika: www.wydawnictwo.meble.pl

BIZNES meble.pl już po raz kolejny jest partnerem wydarzenia arena DESIGN.

2017-11-23
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact