instagram
en
pl
home

Obejrzyj krótki wywiad z Nipą Doshi!

- Piękna należy szukać w miejscach, w których nie spodziewamy się go znaleźć - nieważne czy jesteś na ruchliwej ulicy i widzisz kolorowy autobus, czy podziwiasz piękną, modernistyczną architekturę Sao Paulo. Ja właśnie w taki sposób znajduję inspiracje - mówi w rozmowie z MTP tv Nipa Doshi, gość specjalny arena DESIGN 2017.

Doshi Levien jest międzynarodowym uznanym studiem projektowym założonym przez projektantów - Nipę Doshi i Jonathana Levien. Projektanci poznali się w Royal College of Art i od ponad 10 lat pracują razem w swoim londyńskim studio. Ich projekty łączą w sobie elementy kilku światów. Nipa przemyca w nich swoje pochodzenie i szczególną wrażliwość na sztuki wizualne. Podejście do projektowania Jonathana wyrasta na połączeniu precyzji, zmysłowości i głębokiego zrozumienia materiałów. Studio współpracuje m.in. z marką Moroso, Kvadrat, B & B Italia, Cappellini, Camper, Swarovski, Galerie KREO. Doshi Levien projektują też dla muzeów i instytucji kultury.

Nipa Doshi była gościem specjalnym areny DESIGN i pierwszego dnia poprowadziła wykład pt. "At home in the world". Zachęcamy do obejrzenia krótkiego wywiadu z projektantką.

2017-03-17