instagram
en
pl
home

Pomysł na Wnętrze wspiera medialnie arena DESIGN!

POMYSŁ NA WNĘTRZE to pierwszy i jedyny poznański, bezpłatny magazyn wnętrzarski, w którym przedstawiane są najnowsze trendy i inspiracje dotyczące aranżacji wnętrz. Magazyn po raz kolejny jest partnerem medialnym arena DESIGN.

POMYSŁ NA WNĘTRZE powstał z myślą o ludziach, którzy lubią otaczać się pięknymi przedmiotami i mieszkać w ciekawych wnętrzach. Stworzony został również dla tych, którzy podążają za nowościami i aktualnymi trendami, szukając w nich czegoś dla siebie.

Na stałe zagościły w magazynie działy: POLSKI DIZAJN, w którym redakcja promuje rodzimych projektantów czy INSPIRACJE – tu prezentowane są piękne wnętrza zrealizowane przez polskich architektów. W każdym wydaniu przedstawiane są także ciekawe rozwiązania do kuchni lub łazienki oraz nowości rynkowe. - Publikujemy również zdjęcia aranżacyjne produktów zagranicznych marek, które nie zawsze są dostępne na naszym rynku, by zainspirować naszych czytelników i pokazać alternatywne, a czasami nawet awangardowe rozwiązania - mówią wydawcy. - Naszą misją jest tworzenie magazynu, który będzie ciekawy i inspirujący dla wszystkich, którzy cenią dobre wzornictwo, a dodatkowo będzie łatwo dostępny - dodają.

2018-01-28
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact