instagram
en
pl
home

„Porozmawiajmy o pokoleniach”. Spotkanie z Katarzyną Miller

Spotkanie z cenioną psycholożką, psychoterapeutką i autorką bestsellerowych poradników, będzie finałem półrocznej akcji marki VOX - "Porozmawiajmy o wnętrzu".

O wnętrzu można myśleć na wiele sposobów. Z wieloznaczności tego pojęcia marka VOX uczyniła atut i zaprosiła do rozmów o tym, co najważniejsze: o wolności osobistej, szczęściu, relacjach i wszystkim, co nas nurtuje. W ramach akcji „Porozmawiajmy o wnętrzu” każdy może spotkać się z cenioną psycholożką i psychoterapeutką Katarzyną Miller i zadać jej własne, osobiste pytanie.

Spotkania z Katarzyną Miller w ramach akcji „Porozmawiajmy o wnętrzu” odbyły się już w czterech największych miastach Polski: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Finałowe spotkanie na arena DESIGN zostanie poświęcone tematowi dialogu między pokoleniami. Jak wymieniać się doświadczeniami, wzajemnie wpierać i inspirować? Jak się zrozumieć i porozumieć, mimo dzielących nas lat? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poszukamy wspólnie z Kasią Miller podczas arena DESIGN..

W ramach akcji „Porozmawiajmy o wnętrzu”, oprócz wieczorów autorskich, na Facebooku Wnętrza VOX pojawiają się filmy z cyklu „Porozmawiajmy o…”, które są zapisem rozmów Katarzyny Miller z wybitnymi postaciami. Ważne pytania zadają w nich m.in. Zbigniew Zamachowski, Michał Olszański, Jakub Przebindowski, Wojciech Błach, Kamil Lemieszewski czy Robert Żołędziewski. Ponadto Katarzyna Miller do wszystkich, którzy dołączą do zainteresowanej grupy na stronie porozmawiajmy.vox.pl, wysyła osobisty felieton. Wszystkie szczegóły dotyczące akcji można znaleźć na dedykowanej stronie: www.porozmawiajmy.vox.pl.

Marka wnętrzarska VOX od zawsze wierzy, że to, w jaki sposób żyjemy, ma ogromny wpływ na to, kim jesteśmy. Dlatego o wnętrzu myśli wielopłaszczyznowo. W każdym przypadku na pierwszym miejscu znajduje się człowiek i jego potrzeby. Podejście to, wynikające z symbiozy humanistyki i biznesu, zaowocowało akcją „Porozmawiajmy o wnętrzu”, która jest wynikiem zainteresowania ludzkimi potrzebami, które dla marki VOX są najważniejsze.

O marce VOX:

VOX to marka wnętrzarska o unikatowym i uzupełniającym się portfolio produktów oraz usług związanych z urządzaniem mieszkań i domów. W VOX wierzymy, że prawdziwa wolność zaczyna się w domu, a to jak mieszkamy ma ogromny wpływ na nasze życie. Dlatego nasze produkty powstają w odpowiedzi na realne potrzeby człowieka, w oparciu o metodologię design thinking. Pracują nad nimi multidyscyplinarne zespoły, w skład których, oprócz projektantów, wchodzą psychologowie, etnografowie czy socjologowie; a naszym celem jest nieustanny rozwój i dostarczanie kompleksowych rozwiązań wnętrzarskich. W ten sposób powstają stylistycznie dopasowane do siebie kolekcje mebli, podłóg, drzwi, dodatków oraz systemów ściennych i elewacyjnych.

VOX to także sieć salonów wyposażenia wnętrz w całej Polsce oraz platforma sprzedaży on-line vox.pl. Prawdziwą wolność tworzenia zapewniamy także konsumentom w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach, od Stanów Zjednoczonych, przez Rosję, aż po Australię i Tajwan.

2018-02-13
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact