instagram
en
pl
home

Poznajcie kolejnego wystawcę - markę WOMEB

Liczba wystawców arena DESIGN z roku na rok rośnie. Kolejną marką, która zaprezentuje swoje produkty podczas jubileuszowej edycji arena DESIGN jest firma WOMEB.

Marka WOMEB rozpoczęła swoją działalność od projektowania mebli na zamówienie. W 2015 roku odważyliśmy się pójść krok dalej i zrealizować marzenie o autorskiej kolekcji mebli. Pierwsze egzemplarze trafiły do nas, naszej rodziny i przyjaciół. Musieliśmy sprawdzić, jak nasze meble odnajdują się w domach singli, rodzin z dziećmi, biurach, kawiarniach. Po drobnych udoskonaleniach byliśmy gotowi, by przedstawić kolekcję mebli WOMEB.

Najbliższy jest nam styl minimalistyczny. Udowadniamy, że do realizacji niebanalnego projektu wystarczy naturalne drewno sosnowe i płyta meblowa. To połączenie pozwala nam tworzyć meble, które każdy może mieć w swoim wnętrzu. Hołdujemy zasadzie, że atrakcyjne wzornictwo nie jest zarezerwowane dla nielicznych, a mebel musi być nie tylko piękny, ale i użyteczny.

W naszej kolekcji znajdą Państwo biurka, stoły i stoliki kawowe, konsole, regały, komody, kontenerki i stoliki nocne oraz aneksy kuchenne. Meble projektujemy tak, aby sprawdzały się w mieszkaniach, loftach, domach, biurach, kawiarniach i innych lokalach użytkowych.

Zapraszamy na www.grupawomeb.pl.

2018-02-08
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact