instagram
en
pl
home

Poznajcie naszego kolejnego wystawcę - firmę BEJOT

Firma BEJOT od wielu lat zajmuje znaczącą i ciągle rosnącą pozycję wśród polskich producentów krzeseł i foteli biurowych.

Bejot to przedsiębiorstwo przyjazne klientowi, odpowiedzialne społecznie i ekologicznie. Istotnym elementem strategii działalności oraz kultury i filozofii zarządzania jest dbałość o otoczenie i środowisko naturalne człowieka. Na przestrzeni 25 lat firma Bejot przekształciła się z małego zakładu stolarskiego w prężnie działającego producenta krzeseł i foteli biurowych. Na chwilę obecną zatrudniamy powyżej 140 osób, a miesięczna produkcja przekracza 10 000 krzeseł i foteli.

Z roku na rok Bejot realizuje i planuje kolejne inwestycje. Na uwagę zasługuje m.in. zbudowany w okresie ostatnich 5 lat nowoczesny park maszynowy. Na co dzień Bejot współpracuje z uznanymi projektantami, dzięki czemu wzory nowych modeli zawsze wyróżniają się swoją oryginalnością i funkcjonalnością.

Podczas arena DESIGN firma zaprezentuje m.in. Social Swing, Cave, Quadra SHA. To kolekcje zaprojektowane zgodnie z filozofią Biophilic Design. Zainspirowane naturą przenoszą świat zewnętrzny do wnętrz biurowych i publicznych. W swoich zamierzeniach mają kreować strefy stymulujące interakcje i dyskusje między współpracownikami, przestrzeń przyjazną użytkownikom, funkcjonalną, a zarazem przytulną. To właśnie w tym miejscu w atmosferze swobodnej dyskusji powstawać mogą najbardziej inspirujące idee i zaskakujące pomysły.

Szczegółowe informacje: www.bejot.eu

2018-02-27
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact