instagram
en
pl
home

PROFILC to kolejny wystawca arena DESIGN!

PROFILC to firma rodzinna powstała z zamiłowania do filcu. Od lat dostarcza na polski rynek wysokiej jakości tkaniny filcowe oraz gotowe produkty tworzone z pasją i według wizji klientów. - Nie boimy się wyzwań, a swoje produkty stale doskonalimy wykorzystując najnowsze, precyzyjne maszyny dające nieograniczone pole do tworzenia indywidualnych projektów - mówią przedstawiciele marki.

Dzięki współpracy z zespołem kreatywnych projektantów firma wciąż powiększa portfolio oferowanych rozwiązań łącząc funkcjonalność i wysoką efektywność akustyczną z  nowoczesnym designem.  - O filcu wiemy wszystko i swoją wiedzą chętnie dzielimy się z klientami - mówią przedstawiciele marki.

Nowa marka CABS DESIGN to zestawienie innowacyjnej technologii opatentowanego dźwiękochłonnego materiału NITONA® oraz doskonałego wzornictwa, mające na celu tworzenie niepowtarzalnych i przyjemnych akustycznie wnętrz. W serii CABS DESIGN prezentowane są ścienne panele akustyczne SCALE, OUTLINE, QUADRUM, zwieszane WING oraz zintegrowane z oświetleniem CONE oraz CALM, a także akustyczne ścianki działowe JOIN.

W ofercie firmy oprócz serii produktów NITONA® i CABS DESIGN znaleźć można także szeroką gamę 100% wełnianych filców naturalnych - ich bogata kolorystyka i wysoka jakość sprawiają, że są często wykorzystywane w branży modowej, meblarskiej i innych dziedzinach wzornictwa. Firma dostarcza filc w ponad 100 kolorach i pięciu grubościach. - Pomagamy przenieść ten ponadczasowy, piękny i użyteczny materiał do Państwa projektów i wnętrz, dając ciszę, komfort i nowoczesny design - zapewniają przedstawiciele marki.

1. Płyty akustyczne NITONA® to innowacyjny oraz unikatowy produkt na rynku wykończenia wnętrz i dekoracji. NITONA® łączy w sobie wszystkie zalety filcu wykonanego z włókna kompozytowego jako idealnego absorbera hałasu oraz wełnianego w 100% naturalnego filcu designerskiego, nadającego wnętrzom wyjątkowy charakter. NITONA® wyznacza nowy standard w projektowaniu. Jego właściwości: świetny design i funkcjonalność dają projektantom na całym świecie wolność w swobodnym tworzeniu komfortowych akustycznie oraz harmonijnych produktów i wnętrz. NITONA® pochłania dźwięki w szerokim zakresie częstotliwości i jest materiałem bezpiecznym dla otoczenia. Jako surowiec daje nieograniczone możliwości tworzenia nowych rozwiązań w meblarstwie, architekturze oraz innych dziedzinach designu.

2. ŚCIENNE PANELE AKUSTYCZNE SCALE są modułowym systemem wykonanym ze składanego oraz docinanego laserowo akustycznego materiału NITONA®. Akustyczne moduły można szybko łączyć ze sobą bez użycia narzędzi. System umożliwia tworzenie kompozycji ściennych o indywidualnych kształtach, kolorach i rozmiarach. Pięć gradientowo dobranych kolorów standardowych pozwala tworzyć harmonijny pejzaż. Magnetyczny system montażowy ułatwia instalację oraz dokonywanie szybkich zmian w kompozycji.

3. ŚCIENNE PANELE AKUSTYCZNE OUTLINE to sposób na stworzenie całych ścian. Kolekcja składa się z czterech rodzajów paneli, o różnej strukturze i wzorze liniowym, które mogą być łączone w poziomie i pionie pokrywając całą przestrzeń. Wyrazisty graficzny efekt wizualny powstaje dzięki cyfrowemu wycinaniu kształtów na powierzchniowej warstwie filcu naturalnego odsłaniając tym samym spodnią warstwę filcu akustycznego NITONA®. OUTLINE to szeroka gama kolorystyczna: 7 kolorów bazowych filcu akustycznego oraz 24 kolory filcu designerskiego. Montaż do ściany odbywa się za pomocą tylnej warstwy adhezyjnej bez konieczności użycia narzędzi. Na zamówienie możemy docinać płyty do indywidualnych wymiarów.

4. LAMPY AKUSTYCZNE LED CALM to unikatowa, profilowana płyta akustyczna zintegrowana z nowoczesną technologią LED. Zawieszona pod sufitem stanowi rodzaj żagla absorbując dźwięki oraz dając powierzchniowe, jasne światło. W ten sposób CALM zapewnia nie tylko łagodne i pozbawione blasku oświetlenie, ale także wysokiej jakości akustykę w każdym środowisku pracy, miejscach spotkań i salach konferencyjnych. Produkt dostępny jest w dwóch standardowych kształtach i rozmiarach.

2018-01-11
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact