instagram
en
pl
home

Projektowanie to zabawa! VII edycja Fesitwalu Designu i Kreatywności Ene Due De

18 września startuje w Concordii Design VII edycja Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci Ene Due De. Tym razem tematem wydarzenia jest po prostu nieskrępowana, nieograniczona, wspólna zabawa! Wierzymy, że to ona jest źródłem dziecięcej kreatywności i pomysłowości i to ona pomaga poznać i oswoić otaczający nas świat.

Podczas kolejnej edycji wydarzenia dowiemy się m.in. czy kilkulatek może skonstruować i ożywić robota, stworzyć makietę miasta i doprowadzić do niej prąd, stać się członkiem najprawdziwszej w świecie redakcji i tworzyć magazyn, albo poznać tajniki kuchni molekularnej oraz jak odkryć i rozwijać talenty swojego dziecka i jak budować w nim poczucie własnej wartości.

Centralnym punktem VII edycji Ene Due De stanie się interaktywna "Wystawa-Zabawa" projektu Joli Starzak i Dawida Strębickiego złożona z ogromnych, lekkich, piankowych klocków, z których dzieci będą tworzyć place zabaw, domki, bazy, schronienia - wszystko, to, co podpowie im wyobraźnia! Oprócz tego moc atrakcji, m.im. mobilne planetarium, strefa nowych technologii i wiele innych! Wiele atrakcji zaplanowano tak, aby zapewnić wszystkim dzieciom wstęp wolny.

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.concordiadesign.pl/dla-dzieci/festiwal-eneduede

2017-09-14
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact