instagram
en
pl
home

SLAMP pokaże kolekcję "The Lightning Archives"

Lampy zaprojektowane przez Studio Job będzie można zobaczyć na wystawie VIVA light. W strefie FORUM dyrektor kreatywny marki Slamp Luca Mazza i Job Smeets – jeden z autorów projektów prezentowanych w Poznaniu będą z kolei dyskutować o potrzebie współpracy obu środowisk: twórczego i biznesowego.

arena DESIGN to najważniejsze w branży wydarzenie, które promuje innowacyjne wzornictwo na najwyższym oraz tworzy przestrzeń do współpracy między projektantami i producentami. Jubileuszowa edycja arena DESIGN odbędzie się w dniach 6-9 marca 2018. Tegorocznym motywem przewodnim, wokół którego będzie się koncentrował program areny DESIGN są POKOLENIA / GENERATIONS.

Od czterech lat nieodłącznym elementem areny DESIGN jest wystawa VIVA light. W tym roku w ramach ekspozycji prezentującej wyjątkowe oświetlenie będzie można zobaczyć kolekcję „Lightning Archives” zaprojektowaną przez Studio Job dla marki SLAMP. Kultowe lampy, ubrane w archetypowe, ale zarazem groźne wzory Hioba, doskonale będą prezentować się na tle czarno-białych fotografii Szymona Brodziaka.

Natomiast 7 marca o godz. 13.00 Luca Mazza - dyrektor kreatywny marki Slamp i Job Smeets ze Studia Job w strefie FORUM, podczas panelu dyskusyjnego moderowanego przez historyka i krytyka projektowania dr Krystynę Łuczak-Surówką, będą rozmawiać o potrzebie współpracy projektanta z producentem i oczekiwanych przez obie strony efektach.

2018-02-23
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact