instagram
en
pl
home

Sposób na jesienne weekendy w Concordii Design

Październikowe popołudnia nie muszą być nudne. Wszyscy mali odkrywcy podczas weekendów w poznańskim centrum designu mogą nauczyć się projektowania 3D, obejrzeć spektakle Teatru Blum lub bezkarnie pobrudzić się podczas edukacyjnych porannych zabaw

Spektakl Studia Teatralnego BLUM „GRA”

Spektakle Teatru Blum dają dziecku przestrzeń do kształtowania wyobraźni i wszechstronnego rozwoju. Aktorzy zapraszają małego widza w sugestywny świat obrazów, dźwięków, koloru oraz ruchu. Dziecko ma wolność w odbiorze widowiska – przedstawienia nie mają jednoznacznego przesłania czy sprecyzowanej puenty. Spektakl „GRA” jest przykładem nowoczesnego teatru dla najmłodszych i mówi o tym, na czym polega istota dziecięcej zabawy. Wskazuję na wagę twórczego i kreatywnego stosunku świata i codzienności.

Mali odkrywcy Poranne zabawy (warsztaty rozwojowe)

Spotkania z cyklu „Mali Odkrywcy” skierowane są nie tylko dla małych dzieci, ale również dla ich opiekunów. Podczas wspólnych zabaw wszystko jest dozwolone - można śpiewać, tańczyć, turlać się, a nawet bezkarnie pobrudzić. Zajęcia mają na celu ćwiczenie sprawności motoryczno-manualnej, mowy, komunikacji, percepcji słuchowej, pamięci i koncentracji. Kontakt z grupą rówieśniczą pozwoli na wspomaganie rozwoju zachowań społecznych i przygotowanie do przedszkola. Warsztaty są podzielone na grupy wiekowe.

Organizatorzy zastrzegają, że podczas spotkań z cyklu „Mali odkrywcy” dzieci i dorośli spędzają czas niestandardowo, dlatego proszeni są o zmianę obuwia przed wejściem do sali. Warto również zabrać ubrania na przebranie. Podczas warsztatów przewidziano czas na zdrową przekąskę przy wspólnym stole.

Kurs projektowania 3 D

Kurs projektowania 3 D obejmuje 5 spotkań, podczas których najmłodsi zyskają podstawy do tworzenia samodzielnych projektów. Uczestnicy warsztatów poznają środowisko programu do modelowania przestrzennego typu CAD i nauczą się wykorzystywać te narzędzia do realizacji własnych wizji. Nauka myślenia projektowego zaowocuje stworzeniem autorskiej prezentacji, która przyjmie realny charakter na zakończenie całego kursu dzięki technice druku przestrzennego 3 D.

Spektakl Studia Teatralnego BLUM „Blumowe piosenki”

Spektakl muzyczny „Blumowe Piosenki” oparty jest na dziesięciu autorskich piosenkach Studia Teatralnego BLUM. Przedstawienie ma formę koncertu przeplatanego z zabawą. Młodzi widzowie pobudzają nie tylko swoje emocje i wyobraźnie, ale również bawią się dźwiękiem i ruchem. Spektakle Teatru Blum dają dziecku przestrzeń do kształtowania wyobraźni i wszechstronnego rozwoju. Twórcy teatru zapraszają małego widza w sugestywny świat obrazów, dźwięków, koloru oraz ruchu.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.concordiadesign.pl

2017-10-05
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact