instagram
en
pl
home

Talukko: polski design o najwyższej jakości wykonania

Talukko to nowa marka na polskim rynku z ambicjami podboju Europy. Choć firma zadebiutowała niedawno to jej projekt - mebel z kolekcji Koobik znalazł się w finale konkursu TOP DESIGN award 2017.

Firma bazuje na doświadczeniu rodzinnego zakładu produkcyjnego, szczycącego się 30-letnią tradycją. Wieloletnie doświadczenie w realizacji najbardziej wymagających technologicznie projektów w połączeniu z wyszukanym wzornictwem zrodziło powstanie nowej marki Talukko.

Talukko to nie tylko nowoczesny charakter produktów, ale również ich funkcjonalność. Produkty tej marki z powodzeniem łączą te dwa aspekty, tworząc meble wyróżniające się ciekawą formą, dostosowane do potrzeb użytkownika.

Kolekcja KOOBIK jest stuprocentowym odzwierciedleniem głównych założeń, towarzyszących Talukko od samego początku. Zadbano, by projekty były przede wszystkim funkcjonalne, cechowały się sprawdzoną jakością a przy tym sprostały najwyższym wymogom estetycznym. Wyróżnia je prosta, dokładnie przemyślana forma, dodatkowo ożywiona unikatowymi kubikami w kilku kolorach, które stwarzają możliwość personalizacji mebla. W skład kolekcji wchodzą pojemne komody oraz ustawne szafki RTV, które zachwycą wielbicieli niebanalnego designu. Warto wspomnieć, że jeden z mebli z kolekcji Koobik, a mianowicie szafka RTV KOOBIK zyskał już uznanie w oczach ekspertów związanych z wzornictwem. Projekt Talukko nominowano do nagrody TOP DESING award 2017, w kategorii przestrzeń domowa.

W ostatnim czasie marka Talukko wzbogaciła kolekcję swoich mebli o zupełnie nowe projekty z kolekcji Glamour i Amagerbro. Te niezwykłe meble charakteryzują się śmiałym połączeniem stylów klasycznego i nowoczesnego i jak zawsze w przypadku marki Talukko są wielofunkcyjne.

Szczegółowe informacje na stronie: www.talukko.com

2018-01-08
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact