instagram
en
pl
home

Trwa 8. festiwal designu i kreatywności dla dzieci

W Poznaniu rozpoczął się festiwal EneDueDe - wydarzenie w pełni poświęcone dzieciom, tworzone dla nich i przez nich. Organizatorem festiwalu, który potrwa do 16 września jest Concordia Design.

Pierwsza edycja Festiwalu odbyła się w 2011 roku i była to pierwsza tego typu impreza w Polsce. Głównym celem Festiwalu jest edukacja oraz pobudzanie kreatywności i innowacyjności, która jest naturalną cechą wszystkich dzieci.

Każdej edycji Festiwalu towarzyszy wystawa. Tym razem jest to "Home Sweet Home. Dania do Poznania", czyli zbiór ikon duńskiego designu dla dzieci wybrany przez kuratorki ze studia My Little Architect z Kopenhagi. - Zapraszamy wszystkie dzieci razem z rodzicami i opiekunami do odwiedzania wystawy, oglądania i zabawy - będzie to świetna okazja, aby zobaczyć najbardziej znane duńskie projekty, ale też przyjrzeć się roli projektanta i samu coś zaprojektować - zachęcają organizatorzy. - Dla maluchów i dla starszaków, dla tych, którzy lubią  tworzyć, budować, zmieniać i wymyślać - 15 i 16 września mamy w programie kilkanaście różnych warsztatów - dodają.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.concordiadesign.pl/dla-dzieci/program-eneduede

2018-09-12
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact