instagram
en
pl
home

Wyjątkowe spotkania dla kobiet w ramach akcji Miasto Żyje Designem!

Z okazji Dnia Kobiet partnerzy akcji Miasto Żyje Designem przygotowali specjalną ofertę dedykowaną Paniom.

Concordia Women zaprasza na wyjątkowe spotkanie z projektantką Anią Orską: przedpremierowy pokaz jej najnowszej kolekcji biżuterii. To wydarzenie rozpoczyna w Concordia Design cykl, podczas którego będzie można poznawać lepiej, polskie projektantki. - Chcemy dopytywać o ich sposoby pracy, dotychczasowe sukcesy i plany na przyszłość , a także prezentować ich najnowsze projekty. 8 Marca Ania Orska przedpremierowo zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję: po raz pierwszy opowie o kulisach jej powstawania – towarzyszącej projektowaniu inspirującej podróży, przenosząc nas jednocześnie w jej nietypowy klimat - mówią organizatorzy. Po premierze wszystkie Panie zapraszamy do restauracji Concordia Taste. Tam przygotowane będzie kobiece menu i winny open bar.

Fabryka Form przy ul. Głogowskiej z okazji dnia kobiet zaprasza do dedykowanej paniom specjalnej strefy, w której będą znajdować się różnego rodzaje gadżety, pudełka na biżuterię, świece zapachowe z naturalnych olejków oraz inne ciekawe akcesoria kobiece. Dodatkowo uczestników akcji Miasto żyje Designem obowiązuje rabat w wysokości 20% na cały asortyment który znajduje się w sklepie.

Z kolei Kartell Poznań Flagstore ma przyjemność zaprosić na wyjątkowy dzień Prosecco Women's Day. Od godziny 10.00 będzie można zapoznać się z nowościami marki Kartell, a ponadto wystawą prac Szymona Brodziaka oraz nową kolekcją ubrań marki Girl Little Boy. Natomiast o godzinie 18.00 organizatorzy zapraszają na lampkę prosecco podczas spotkania ze światowymi ikonami designu.

Cały program wydarzeń w ramach akcji Miasto Żyje Designem dostępny jest na stronie: bit.ly/OfertaPartnerówMŻD

Partnerem akcji jest Miasto Poznań.

2018-03-08
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact