instagram
en
pl
home

Wystawa projektów studia Doshi Levien na arena DESIGN

Nipa Doshi nie tylko poprowadziła wykład inaugurujący arenę DESIGN. W trakcie wydarzenia można było obejrzeć także wystawę najpopularniejszych projektów londyńskiego studia Doshi Levien.

Organizatorzy arena DESIGN, od lat dbając o wysoki poziom wydarzenia zapraszają do Poznania projektantów światowej sławy. W tym roku roku gościem specjalnym wydarzenia była Nipa Doshi z londyńskiego studia Doshi Levien, które na co dzień współpracuje m.in z marką Moroso, Kvadrat, B & B Italia, Cappellini, Camper, Swarovski czy Galerie KREO.

Podczas arena DESIGN, można było zobaczyć najważniejsze projekty autorstwa duetu projektantów - nagradzane w wielu konkursach branżowych m.in. fotel Almora zaprojektowany dla marki B&B Italia (Wallpaper Design Awards 2015), fotel Cala (KETTAL), inspirowany jest kultowym Emanuelle i który jednocześnie może być zarówno meblem dekoracyjnym do salonu, jak i wygodnym siedziskiem ogrodowym. Na wystawie znalazł się także dywan RABARI z kolekcji Nani Marquina i fotele Armada, zaprojektowane dla marki Moroso.

2017-03-28