instagram
en
pl
home

Warsztat o kolorach poprowadzi projektantka przemysłowa Francesca Valan. Jej praca koncentruje się na budowaniu tożsamości produktu poprzez projektowanie jego koloru, materiału oraz wykończenia (CMF Design). Francesca Valan współpracuje z międzynarodowymi firmami, projektując kolorystykę dla różnorodnych przedmiotów takich jak komputery, meble biurowe, sprzęt gospodarstwa domowego, czy też sprzęt sportowy. Francesca Valan wykłada Projektowanie koloru w European Design Institute oraz na Polytechnic School of Milan, jednocześnie współpracując z wieloma uniwersytetami, biurami architektonicznymi i projektowymi we Włoszech i za granicą.

LECHLER jako włoski producent farb i lakierów od ponad 100 lat promuje kulturę koloru. Nowy projekt Color Design łączy rozwój technologii oraz nowe rozwiązania chemiczne z ewolucją języka koloru. Projekt ten powstał we współpracy z Francescą Valan, projektantką przemysłową, specjalizującą się w projektowaniu kolorystyki (CMF).

Color Design to obszerne narzędzie dające techniczne wskazówki oraz inspiracje w doborze odpowiedniego koloru i wykończenia powierzchni lakierniczej, stworzone z myślą o producentach i projektantach pracujących w sektorach takich jak: przemysł, habitat, motoryzacja, żeglarstwo oraz w sektorze dekoratorskim.

Data: 15.03.2017

Godziny: 11:00-14.00

Miejsce: Pawilon 5, antresola

Prowadzące: Francesca Valan, Agnieszka Jacobson-Cielecka (obie School of Form)

Rejestracja: http://sof.edu.pl/aktualnosci/182-wydarzenia-otwarte/2560-the-colors-we-like-workshop.html